Genel Blog

Ünlülerin kış için cilt ve vücut bakım önerileri

168

Ünlülerin kış için cilt ve vücut bakım önerileri

Ünlülerin Şita için bakım önerilerini, kışa girerken cildimizi şüphesiz korumamızı, ne pelingleri kullanmamızı tamlayan açıklamalarını sizinle katılmak istedik. Ayça Bingöl, Tülin Delice, Para Kopukluk, Nilgün Belgün, Tutku Çonker, den özlük bakımlarında kullandıkları hizmet tarzlarını ve antipatik şita günlerinde meyan, kırışma, gibi sorunlarınızı zahir ortadan kaldıracağınızı tamlayan açıklamalarda bulundular. Bizlerde ünlülerimiz kabilinden güzelliğimizi destek olmak istiyorsak tavsiyelerini uygulamamız gerektiğini bilmekteyiz. Bittabi derler Tuhaf avrat yoktur Bakımsız eş vardır. Bakımın bu sözdeki büyük önenimini ortaya koymuş. Biz kadinay.net çalışanları yerine bu konuyla sizleri bağ bozumu ve şita aylarına henüz kalıplı kıyafetli hazırlamak istedik. Ünlülerin Hizmet Önerileri Www.Kadinay.Net Kadına Dair Herşey..

Tülin Atmaca Duşta ovuşturma keyfi Tülin Delimsirek,“Zaman değişikliklerinde cildin ihtiyacının değişmesi haddinden fazla alışılagelen. Cildim haddinden fazla kuruduğu devir yağ bazlı kremler, kompozit halliyken akarsu bazlı kremler kullanıyorum” diyor. Duşa girmeden ilk anif kıl fırçası ile vücudunu ayaklardan başlayarak yukarıya doğru dairevi hareketlerle fırçalayarak dahi soluk dolaşımım hızlandırıyor. Ünlü model, bu işlemin tenini elan ışıldak gösterdiğini belirtiyor

 

Ayça Bingöl Saçlar ihmale gelmez “Öyle Tıpkı Beğenilen Devir kim”nin liyakatli oyuncusu Ayça Bingöl, tatilde kuruyan ve nemini kaybeden cildini toparlamak amacıyla sonuç asidi muhtevalı kimyasal peeling’leri yeğleme ediyor. Bingöl, tatilde hasar gören saçlarına ise mezoterapiyle hayat veriyor. Saçın ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin, koku dolaşımını artırıcı maddelerin doğrudan saç diplerine enjekte edildiği bu yöntem dışında zeytinyağlı sabun ve nemlendirici hizmet ürünleri de vazgeçilmezleri beyninde.

 

Mal Ara Nemlendirme yazmak kayıt Sinema eleştirmeni ve Kelebek yazarı Sermaye Gedik, münhal tenli olduğu için dinlence dönüşü kişisel bakımına ekstra ahit ayırıyor. Cildi üzere nem maskesi yaptırmayı tercih eden Ara, bir zamanda örgensel nemlendiricileri evinden yarım etmiyor.

 

Akpelin Karahan Lazer uygulaması yaptıracak Akpelin Karahan, beyaz tenli olduğu amacıyla güneşin yıpratıcı etkilerine daha fazla maruz kaldığını, bu yüzden vücudunda güneşten kaynaklanan çirozluk düzelir düzelmez lazer uygulaması yaptıracağını söylüyor. Genişleyen damarlarını lazer yöntemiyle toparlatan aktör, cildi sıska olduğu amacıyla vücudunu bebe yağıyla nemlendirmeyi yeğleme ediyor.

 

Şiddetli Conker Peeling’den şaşmıyor “Canan” dizisinin eskimemiş başrol oyuncusu Özlem Conker, dinlence dönüşünde güneşten yıpranan cildi amacıyla aç yardım almayı tercih ediyor. Özel bir klinikte peeling yaptıran Conker, antrparantez değme tün muhakkak ten tipine akla yatkın nemlendirici sürüyor.

 

Nilgün Belgün Kremleri çokça mefret Ekranların ve seyretme sahnelerinin kalburüstü ismi Nilgün Belgün, yaz süresince güneşin zararlı etkilerine maruz küsurat cildi amacıyla tatil dönüşü nemlendirici kullanımını artırıyor. Uz oyuncu, benzeri zamanda antiaging deli dolu, kötü dindiren özel kremler de kullanıyor.

 

Etiket kış ten bakımı kış bakımı ünlülerin bakım önerileri şita vücut bakımı Tülin Mecnunca kap hizmet önerisi Hilal Bingöl deri bakım önerisi Zenginlik Ara cilt hizmet önerisi pelin karahan şita ten bakımı şiddetli conker peling tarifi nilgün belgün deri ve üzeri bakımı tarifi

Yoruma kapalı.