Genel Blog

Uyanış Büyük Selçuklu 27. bölüm izle tek parça! Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm full izle!

58

Uyanış Büyük Selçuklu 27. bölüm izle tek parça! Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm full izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 27. bölümde; Kınık Obası’nda Efruz’u fark eden Livya, onu Kınık Alplarına adamak için harekete geçmiş ama Hasan Sabbah tarafından ağır yaralanmıştı. Livya daldığı vefat uykusundan uyanıp Efruz’un ve Faysal’ın bir Batıni olduğunu söyleyecek midir? bu vesileyle Turna, babası İlteber’in Batınilerce öldürüldüğünü öğrenecek midir? İşte Uyanış Büyük Selçuklu son birim full tek parça YouTube izle bilgileri…

Uyanış Büyük Selçuklu 27. birim izle

Sırrı öğrenen Hasan Sabbah, Başulu’yu kaçırmayı başarmıştı. Sabbah, Başulu’yu niçin kaçırmıştır? Onu tutsak ederek hangi emeline varmayı planlamaktadır? geri vermek için Başulu’ya karşılık Sencer’den hangi önemli şeyi isteyecektir?
Tapar en sonunda emeline ulaşmış ve dikte olacağını öğrenmişti. Sultan Melikşah kadar Şelemzar Emiri tahsis edilen Tapar’ı nasıl bir sürpriz beklemektedir?

Bir önceki yazımız olan Uyanış Büyük Selçuklu Yorgos kimdir, gerçek adı ne? Yorgos'un gerçek adı! Nik Xhelilaj kimdir dini ne? başlıklı makalemizde büyük selçuklu devleti, cemal toktaş ve osman sonant hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.