Genel Blog

Uyanış Büyük Selçuklu 30. bölüm izle tek parça! Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm full izle!

67

Uyanış Büyük Selçuklu 30. bölüm izle tek parça! Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm full izle!

TRT’nin sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu’nun 30. bölümü izleyiciyle buluştu. Uyanış Büyük Selçuklu’nun son bölümünde; Kendisine açık açık bir adaletsizlik yapıldığını düşünecek olan Tapar, nasıl bir fevri harekete girişecektir? Ona kim engel olacaktır? Gevher, bulunduğu konumu ederek, bir obalı olarak gördüğü Başulu’nun elini öpmeyi reddetmişti. İşte Uyanış Büyük Selçuklu 30. bölüm full tek parça izle bilgileri…

Uyanış Büyük Selçuklu 30. birim izle

Zübeyde, Gevher’in bu saygısızlığına öfkelenmiş fakat Terken’in de Gevher’e arka çıkmasından ve Başulu’nun bağışlayıcı tavrından ötürü arasında başlayan tartışmayı büyütmeyecektir. Lakin başhatun olan Zübeyde, saraya geldiklerinde Gevher ve Terken’e Başulu’ya aleyhinde işledikleri saygısızlıktan ötürü nasıl bir ceza verecektir? öte taraftan Kavurd’un ölümünden sorumluluk sahibi tuttuğu Nizamülmülk’ün ve yaverini öldüren Sencer’in cezalandırılmasını bekleyen Turanşah, umduğunu bulamayacaktır. Sencer uzun zamandır yargı ettiği meliklik hilatini giyecek, bunun yanı sıra Nizamülmülk de hâcelik makamına geri dönecektir. Turanşah, bu iki haberi aldığında gerilecek ve Melikşah’ın bu hamlelerinin açık açık kendisine karşın bir tahrik girişimi olduğu sonucuna varacaktır. Turanşah, Melikşah’la giriştiği savaşı hangi noktaya dek vardıracaktır? Yoksa tahtı almak için harekete geçecek midir? Melikşah, kendisine başkaldırma eden ve apaçık düşmanlık güden Tekiş’e ve hükmüne boyun eğmeyen Turanşah’a nasıl bir oyun hazırlamaktadır?

 

Bir önceki yazımız olan Çukur dizisi final mi yapıyor? Çukur neden final yapıyor? Çukur finale kaç bölüm kaldı? başlıklı makalemizde çukur dizisi final bölümü, çukur dizisi final fragmani ve çukur dizisi final mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.