Genel Blog

Uyanış: Büyük Selçuklu nerede çekiliyor? Uyanış: Büyük Selçuklu hangi şehirde, ilçede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor?

17

Uyanış: Büyük Selçuklu nerede çekiliyor? Uyanış: Büyük Selçuklu hangi şehirde, ilçede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor?

Sultan Melikşah, Sultan Alparslan‘dan aldığı Selçuklu Devleti‘nin gücünü doruklara çıkarır. Lakin Selçuklu büyüdükçe düşmanları da ayrıca devletin içinde ayrıca de dışarıda çoğalmaktadır. Doğumundan itibaren kaderinin devletle bir yazıldığı, ölene değin da tek gayesinin devlete hizmet olacağı düsturuyla yetişen Sencer, yıllardan beri aldığı eğitimle idealist bir kahramana dönüşür ve bu kahramanlıklar onu Sultan Melikşah’ın fedaisi yapar. Nizamülmülk’ün en güvendiği adamlarından olan Sencer, devleti için tüm zorlu görevleri üstlenmeye hazırdır.

TRT1’in sevilen dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu’nun nerede çekildiği merak konusu oldu.

UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Dizinin çekimleri İstanbul Beykoz ve Riva bölgelerinde bulunan ağaçlık alanlarda yapılmaktadır. Dizinin çekimleri genelde bu çevrede yapılıyor.

Bir önceki yazımız olan Yasak Elma canlı izle! Fox TV Yasak Elma 98. yeni bölüm canlı izle! Yasak Elma yeni bölümde neler olacak? Yasak Elma son bölümde neler oldu? başlıklı makalemizde dizi, ekinci ve fox hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.