Genel Blog

Uyanış Büyük Selçuklu Yorgos kimdir, gerçek adı ne? Yorgos’un gerçek adı! Nik Xhelilaj kimdir dini ne?

23

Uyanış Büyük Selçuklu Yorgos kimdir, gerçek adı ne? Yorgos'un gerçek adı! Nik Xhelilaj kimdir dini ne?

Uyanış Büyük Selçuklu Yorgos kimdir? sorusu TRT1’in dizisiyle gündeme geldi. Nik Xhelilaj diziye 3. bölümde dahil olmuştur. Peki fakat Yorgos kimdir? Kaç yaşında, nereli? Evli mi? 

Uyanış Büyük Selçuklu Yorgos kimdir?

Bizans’ın korkusuz bir kumandanı olan Yorgos, kardeşinin ölmesinin sorumlusu olarak Selçuklu’yu ve Türkleri görmekte ve Türklerden korku etmektedir. Üst seviye ok ve kılıç kullanabile Yorgos kuvvetli bir Türk komutanı ile karşılaşmadığı için kendisini yenilmez zannetmektedir.

Selçuklu’yu yıkmanın tek yolunun içlerine girerek onları tedbirsiz avlamak olduğunu haberdar olan Yorgos güçsüzleri öldürecek güçlü rakipleri karşı ise kaçacaktır.

Nik Xhelilaj kimdir?

5 Mart 1983 tarihinde doğan Anavut oyuncu Türkiye’de öyle fazla dizi ve film projesinde tayin almıştır. 2012 yılında Her Sevda Bir Veda ve Kayıp Şehir Halkı dizilerinde atama aldıktan sonra Türkiye2de kalarak oyunculuk hayatına devam etmektedir. Son olarak Payitaht Abdülhamit dizisinde Marco karakterine yaşam veren Nik’in ülkemizde o kadar fazla hayranı vardır.
5f9705f370380e16605ea80d

Bir önceki yazımız olan Gelinim Mutfakta 676. Bölümde gün birincisi kim oldu? 5 Nisan 2021 başlıklı makalemizde gelinim mutfakta, gelinim mutfakta canlı ve gelinim mutfakta gizem hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.