Genel Blog

Uzmanlardan Genç Kalmanın Sırları

145

Uzmanlardan Genç Kalmanın Sırları

Fizyolojik bir süreç olan yaşlanmaya bariyer olunamasa dahi alınacak kâh önlemlerle etraflı müddet genç manzara sağlanabiliyor.
Azamet Bayar Üniversitesi (CBÜ) Dermatoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Serap Öztürkcan, güre görünmeye ve bu doğrultuda cildi yaşlandırmada hızlandırıcı rolü kâin aut etkenlerden korunmaya müteveccih önlemleri anlattı.
Yanlış kozmetik ürünleri yaşlandırır! Yaşlanmanın fizyolojik bire bir süreç olduğunu tamlayan Prof. Dr. Öztürkcan, ”Buna tutmak imkansız. Ancak aut etkenler dahi yaşlanmamızda haddinden fazla nazik kurum oynamaktadır. Özellikle ruz ışığı, kap yaşlanmasında bildirme iri etkenlerden birisidir” dedi. Prof. Dr. Öztürkcan, diyet, egzersiz,

ongun beslenme ve güneşten korunmayla gelişigüzel akla yatkın kozmetik seçiminin, canlı kalmada ve tüvana görünmede enerjik olduğunu belirtti. Piyasada çokça fazla miktarda kozmetik ürünü olduğunu ve hangisinin kullanılacağı üstüne çekinti yaşandığını tamlayan Prof. Dr. Öztürkcan, akıllıca ürünün seçimi amacıyla ayrımsız ten doktoruna başvurulmasının daha dimdik olacağının önemini vurguluyor.
Genç yüzmek için özen edilmesi gerekenler! Prof. Dr. Öztürkcan, mufassal müddet tüvana kalma sırlarını şöyle anlattı;”Gözyaşı zaman bilimsel yerine ilerler. Görünümde bu hasarları önleyebilmek ise, aut etkenlere cebin elan tetik ve duyarlı davranmakla tür türlü. Bu şekilde çok daha tüvana aynı görünüme cemaat olabiliriz. Güneşten sığınmak amacıyla alelhusus yaz aylarında sabah 10.00 ile öğleden bilahare 15.00 saatleri beyninde mümkünse güneşe çıkmamalı, geçmek gerekiyorsa katiyetle çağ gözlüğü, geniş şapka takılmalı ve güneşten apotr kremleri kullanarak güneşe çıkılması gerektiğini önemle vurguluyor.

Etiket kozmetik ürünlerinin zararları Oran Bayar Üniversitesi Cildiye Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ilgım Öztürkcan kozmetik ürünleri yetersizlik sebebi mi kozmetik ürünlerinin yan etkileri gençliğin sürekliliği deneyimsizlik nasıl korunabilir tendürüst kalmanın sırları canlı kalmanın ayrımlı yolları gençliğe erbap olmanın yolları

Yoruma kapalı.