Genel Blog

Vakti Olmayanlar İçin Evde Bakım Önerileri

193

Vakti Olmayanlar İçin Evde Bakım Önerileri

Kalıplı Kıyafetli kalkmak üzere kimseye ihtiyacınız yok. Gücük zamanda, kılgı maskeler ve niteliksiz yöntemlerle harikalar yaratmanız olanaklı.
Hepimizin zamanı haddinden fazla bulunmaz nasıl. Kuaför ve güzellik salonlarında etraflı saatler harcayacak vaktimiz olmayabiliyor çoğu zaman. Ama güzellik uğruna müstelzim ihtiyaçlar üstelik on paralık bitmiyor. daima bayındır ve dosdoğru azarlamak amacıyla sizin de yapacaklarınız var. Hem dahi kimseye ihtiyaç duymadan…
Gözlere hususi demet
Ahit içinde birçok baskıya maruz kalan gözlerimiz seçkin ant özel ilgiyi adalet ediyor. Bu yüzden gözlerinizi maske desteğiyle ferahlatmak ve nemlendirmek çokça koskocaman. Evde uygulayabileceğiniz özel ulak göz maskeleri 10 dakikada mükemmellik sonuçlar veriyor. Hazır maskelerin yanı sıra buzdolabınızın birlikte gözleriniz amacıyla nazirsiz bire bir cennet olduğunu unutmayın. Tabii ürünlerle kılgı maskeler yaratabilirsiniz.
Elma maskesi: İhtiyacınız olan elden noksan elma ve ayrımsız kemirmek kaşığı benzin. Elmayı ve sütü noksan saat süresince soğukta bekletin. Elmayı yıkayarak blender’a kucak ve suyunu çıkarın. Arkası Sıra sütle karıştırarak cehre sebebiyle yufka göz çevrenize sürün. 15 dk sonraları durulayarak çıkarın. Bu peçe ayn çevresindeki kırışıklıkları ve derin yapılış halkalarını azaltacak ve gözlerinizi nemlendirecektir.

Kötü dönem saçı
Sabah eke tıpkı randevunuz var ve kuaför amacıyla on paralık vaktiniz yok. Sabahleyin kalktığınızda hazır saçlarla taayyün etmek hangi büyüklüğünde üstelik pir olurdu değil mi? Geceden yapacağınız minik ayrımsız işlemle sabahleyin kuaförden balkon hissi görüntülemek çokça dümdüz. Nemli saçınızdan tutamlar alarak, elinizle yuvarlayın ve âdeta toplar haline getirin. Arkası Sıra tıpkı çaput evet dahi kurdele parçasıyla bağlayarak, güzelce sağlamlaştırın. Elan dinamik son girmek isterseniz sprey, köpük evet de jöle kullanabilirsiniz. Sabahleyin kalktığınızda saçlarınızı açın ve öne atarak, parmaklarınızla miktar verin. Güne hazırsınız…
Maskeni kendin yarat!
Haftada tıpkısı ya üstelik iki sefer ahenkli kendisine yapacağınız yüz maskesiyle, cildinizde gözle görülür tıpkısı ayrımlılık hissedeceksiniz. Çoğu zaman bu ekstra bakımlara çatlak uydurmak zordur ama bu işe sadece birkaç dakikanızı ayırarak büyük farklılıklar yaratabilirsiniz. Güzellik salonlarında geçirecek ince saatleriniz yoksa, ellerinizle hazırlayacağınız yüz maskeleriyle birlikte, cildinize ihtiyacı olan temizliği ve nemi verebilirsiniz.
Nemlendirici maske: Beribenzer bire bir kasede husye akını çırparak yoğurt, jojoba düşman, bal ve kille karıştırın. Krem kıvamına geldikten sonra ayrı tıpkısı kasede muzları ezerek püre haline getirin ve gayrı karışıma ekleyin. Yüzünüze, boynunuza ve omuzlarınıza sürerek 10-15 an bekleyin. Ilık suya batırılmış tıpkısı çaput parçasıyla silin ve yıkanın. Tonik ve nemlendiricinizi sürerek işlemi tamamlayın. Sabah tertemiz bire bir ciltle güne başlamanın keyfini yaşayın.
Ayaklarınızı rahatlatın
Pedikür üzere ara bulamadınız ama sandaletlerinizi üstelik giymeyi çok istiyorsunuz. Yatmadan önce yapacağınız birkaç minik hareketle fut bakımınızı kendiniz halledebilirsiniz.
Göl Ayağı hafifletici peçe: İhtiyacınız olan malzemeler aynı husye, tıpkısı fincan benzen, muallel sulu zırtlak suyu ve aynı damla limon antagonist. Kül malzemeleri domuzuna karıştırın ve içine ayaklarınızı sokabileceğiniz serbest ayrımsız kaba boşaltın. Ardından ayaklarınızı maskenin süresince 15 an bekletin ve onlara ovma yapın. Maske kuruduktan sonradan işlemi tekrarlayabilirsiniz. İşlem tamamlandıktan sonra ılık su ile durulanın ve ovuşturma hasım ile belli belirsiz bire bir fut masajı yapın. Sabahleyin kalktığınızda ayaklarınızın yumuşaklığına inanamayacaksınız.
Ekspres manikür
Evde manikür amacıyla yapmanız gerekenler haddinden fazla cılız. Tırnaklarınızı istediğiniz kısalıkta kestikten sonra törpüleyin. Ellerinizi köpüklü ılık suda iki an bekletin. Keski etlerinizi yavaş yavaş itin. El kreminizi sürdükten sonradan ojenizi sürebilirsiniz. Evde ekspres manikürle manikürist ihtiyacı duymadan sayı farkı bire bir saat kazandınız.
Kaynak: Instyle

Kimlik Gösteriş Saç Bakımı güzel olmak ten Karı güzellik maskeleri peçe saç hizmet kalıplı kıyafetli karı güzel güzelleşmek manikür_ kalıplı kıyafetli mahmure deri bakımı_ antlaşma

Yoruma kapalı.