Genel Blog

Vay be! Sürprize bak sen! Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Uraz Kaygılaroğlu’nun yeni dizisi ortaya çıktı!

141

Vay be! Sürprize bak sen! Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Uraz Kaygılaroğlu’nun yeni dizisi ortaya çıktı!
Vay be! Sürprize bak sen! Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Uraz Kaygılaroğlu’nun yeni dizisi ortaya çıktı!

.com/Ilim – Star TV’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde Gediz karakterinin rappadak ölerek diziden ayrılması herkesi şaşkına uğratmıştı! Neslihan Atagül’ad esenlik problemleri yüzünden ayrılacağının öğrenilmesinin peşi sıra Tuba Büyüküstün diziye katma, bir bölümde Gediz bile kaza geçirerek ölmüştü.

Uraz Kaygılaroğlu’nun tıpkı süre önce çekimci ile anlaşarak mevsim sonuna akıllıca ayrılmayı istediği ve akseptans edildiği öğrenilmişti. Fakat kimse bu gidişin bu kadar acele olmasını beklemiyordu. Ancak diziden Nare karakteri gidince, Gediz’in bile işi bitti ve o birlikte hikayeden çıkarıldı.

Uraz Kaygılaroğlu ise Pazartesi akşamı yayınlanan bölümde Gediz’i uğurladıktan iki aktarılma sonraları İstanbul’üstelik Cem Yılmaz ile benzeri araya geldi. İkilinin verdiği fotoğrafa Bülent Şakrak dahi şaşırdı!

Şakrak, Sefirin Kızı dizisinde Alp karakterini oynuyor. Ancak onun da Uraz Kaygılaroğlu’nun kullanılmamış projesinden haberi bulunmayan mahsus!

Çokluk Yılmayan’ın yaptığı instagram paylaşımı ile ortaya çıkan bu buluşmanın ardından, eskimemiş ayrımsız projede ikilinin gelişigüzel fiyaka alacakları de öğrenilmiş oldu. Yılmayan’ın etraflı süredir Netflix’te yayınlanacak Erşan  Kuneri isimli dizisiyle ilgilendiren çalıştığı biliniyor.

Tek müşteri yöntemiyle çekilecek sit-com aynı bire bir yapımın 2021 yılında yayınlanması planlanıyor. Dizi, ‘G.O.R.A.’ ile ‘Arif ve 216’dahi düzlük düz olay ıra Erşan Kuneri’nin 1975-78 yılları ortada yaşadıklarını laf alacak.

Toplama Yılmayan’ın eskimemiş beyaz perde filmi ile ilgili konuştuklarını anlattığı fotoğrafta ikilinin haline Bülent Şakrak’ın de “Vay beee helal olsun” notuyla iki ismi etiketlediği görülüyor.

İşte iki ünlü ismin sürpriz buluşmasından kareler…

Vay be! Sürprize bak sen! Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Uraz Kaygılaroğlu'nun yeni dizisi ortaya çıktı! 1

Vay be! Sürprize bak sen! Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Uraz Kaygılaroğlu'nun yeni dizisi ortaya çıktı! 2

Vay be! Sürprize bak sen! Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Uraz Kaygılaroğlu'nun yeni dizisi ortaya çıktı! 3

Vay be! Sürprize bak sen! Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Uraz Kaygılaroğlu'nun yeni dizisi ortaya çıktı! 4

Yoruma kapalı.