Genel Blog

Verdiği cevapla yarışmaya damga vurmuştu! O doktor ilk kez konuştu

26

Verdiği cevapla yarışmaya damga vurmuştu! O doktor ilk kez konuştu

Kim Milyonler Elde Etmek İster yarışmasının son bölümü garip anlara sahne olmuştu.

Hatırlanacağı üzere Ay Işığı Gül Caymaz adlı yarışan, 4’üncü sorusunda takılarak, joker hakkını kullanmak istemişti.

“Hangisi beyindeki bir bölgeye verilen addır?” sorusunun sorulduğu yarışmada Caymaz, yanıtı veremeyeceğine karar verip, doktor bir arkadaşına bağlanarak soruyu cevaplamasını istedi.

Türkiye’nin gündemine oturdu

Telefon jokeri olarak aranan hekim arkadaşına soruyu birçok defa tekrarlayan Caymaz, arkadaşından ‘omurilik soğanı’ yerine ‘omurilik sarımsağı’ yanıtını aldı.

“Doktordu yok mi?”

Programın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, doktor arkadaşından gelen yanıt üzerine hatalı şıkkı söyleyen yarışmacıya, “Arkadaşınız doktordu değil mi Mehtap Bayan, hangi birim?” diyerek soru sordu. Spiker daha sonra, “Acaba arkadaşınızın kafası mı karıştı diye düşünüyorum. Ben arkadaşınızı birazcık kurtarmaya çalıştım da kurtaramadım galiba. Arkadaşınızın bu sorunun cevabını bildiğinden eminim, kesin olmak istiyorum. Heyecandan karıştırdığını düşünüyorum, göz önünde bulundurmak istiyorum.” dedi.

“Ses sorunu yüzünden yanlış anlaşıldı”

Programın ardındaki verdiği cevapla aniden Türkiye’nin gündemine oturan doktordan tanımlama geldi.

Telefonda yaşadığı ses sorunu yüzünden söylediği şıkkın cevap gibi algılandığını söyleyen doktor, “Ses sorunu programa yansımadı. Oysa benim için iyi tarafından bakarsak yıllardır görüşmediğim arkadaşlarımla görüştüm. Son olarak yarışmayı izleyen ses ve süreden nedeniyle yanılgı olduğunu söyleyen arkadaşlara da teşekkür ederim.” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan Tövbeler Olsun Nazmiye Horanta kimdir? Seda Türkmen eşi kimdir, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde nazmiye horanta, seda türkmen ve seo haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.