Genel Blog

ViceVersa Free

29

ViceVersa Free

ViceVersa Free, bilgisayar kullanıcılarının ayrı iki klasör aralarında eşleme (senkronizasyon) işlemlerini yerine getirebilmeleri için geliştirilen ücretsiz ve kolay bir yazılımdır.

Kendi belirleyeceğiniz kriterler doğrultusunda dosya ve klasörlerinizi eşlemenize de ihtimal karşılayan program oldukça basit bir kullanıma sahip.

Tek pencereden oluşan kullanıcı arayüzü üzerinde yer alan kaynak ve kasıt klasör tespit işlemini yaptıktan sonra, iki klasör aralarında yer alan dosyaları otomatik olarak eşleyen program tek yönlü olarak çalışmaktadır.

bununla birlikte kullanıcılara mükemmel bir dosya yedekleme çözümü de sunan program yardımıyla öbür sürücüler üzerinde yer alan klasörleri seçerek, kaynak klasör üstünde bulunan dosyalarınızı öteki sürücü üzerinde bulunan klasöre yedekleyebilirsiniz. Hatta maksat klasörü bilgisayarınız üzerine yan durumda olan taşınabilir diski bile gösterebilirsiniz.

Klasörlerini eşlemek isteyen kullanıcılara ücretsiz, basit ve oldukça etkin bir çözüm sunan ViceVersa Free’yi denemenizi öneririm.

ViceVersa Free Özellikleri:

İki klasör arasında yer alan dosyaları karşılaştırır ve bambaşka olanları eşler Üç bambaşka mukayese yöntemi Eşleme öncesi ayrıntılı önizleme Çoklu eşleme yöntemi Elle dosya dosya kopyalama ve silme Bedava ve kolay uygulama

İndir

Bir önceki yazımız olan StrokesPlus başlıklı makalemizde gestures, mouse gestures ve strokeit alternative hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.