Genel Blog

Vitaminlerle Yaşlanmayı Yavaşlatın

137

Vitaminlerle Yaşlanmayı Yavaşlatın

Canan okurlarımız seçme insanın kaçınılmaz gerçeklerinden aynı olan zayıflık; Antlaşma geçtikçe oluşan kırışıklıklar cildin kırışması, beneklerin oluşması, dokunun incelmesi kaçınılmazdır. Vitaminlerle Yaşlanmayı Yavaşlatın sloganıyla yolara çıkarak, kızıl okurlarımıza daha önceden verdiğimiz kırışıklık ve yaşlanmada şanlı tiyolar dan sonradan deminden paylaşacağımız konumuzda belirtdiğimiz Vitaminlerle Vücudunuzu daha sağlıklık yapabilir ve güçsüzlük izlerine engel olabilirsiniz. Yıllara yer görmek, yıllanmış bade misali, her yaşta güzelleşmek için, yıllara karşı çözümler, yaşlanmaya cebin vitaminlerde belirsiz olduğunu tababet bilim adamlarının açıklamalarından duymuşuzdur. Sizler için yaptığımız bayağı araştırmalar sonucunda C Vİtamini, E Vitamini, A Vitamini, Niasin B3 Vitamini yetersizlik sırasında kullanacağımız vitaminler olduğunu ve bu vitaminleri kullanarak kendimizi elan etkili hissedeceğimizi zer okurlarımızla benimsemek istedik. Herşey sizin amacıyla Www.Kadinay.Net Kadına Dayalı Herşey.

C VİTAMİNİ:

Çekicilik kirliliği, sigara ve devir ışınlarının zararları serbest radikallerin oluşmasına hastalık olur. Bunlar da giderek cildinizi yaşlandırır. C vitamini,bu sorunu yıpratıcı tıpkı antioksidandır. Deriye aracısız uygulandığında güneşin dokuncalı etkilerine karşı cildi korur. Kolajen üretimini artırarak cildinizin canlı görünmesini sağlar. Ayrıca yapılan araştırmalar C vitaminin, kanserden dehalet noktasında de aktif olduğunu gösteriyor. Zihayat sebze ve meyveler genişlik gür C vitamini kaynağıdır.

E VİTAMİNİ:

Yağda çözünen tıpkı vitamin olan E vitamini, kremlerde kullanıldığında zayıf ve çatlamış cildi onarır. Cildi UVB tahribatından koruduğu amacıyla çağ kremlerinde de sıkça kullanılır. E vitaminini doğru miktarda aldığınızda erkin radikallerin verdiği zararların azaltılmasına faydası olur. Muafiyet sistemini da güçlendirmektedir. Fındık, koz, tohumlar, yeşil yapraklı sebzeler, soya yağı, kanola antagonist gibi bitkisel yağlar bildirme mebzul E vitamini kaynaklarıdır. Antrparantez gıda takviyelerinde ve doğrudan cilde muteber krem ve losyonlarda bile bulunur.

A VİTAMİNİ:

Direkt deriye uygulandığında (retinol içeren kremler gibi) güneşin ters etkilerini ve ayrıntılı çizgileri azaltır. Makul miktarda alındığında mızrap sağlığını korur. Fakat gereken miktardan fazla alındığında mızrap dokuya beis verebilir. Er Bezi, göğüs, semiz balıklarda bereketli miktarda bulunur.
 

 

NİASİN B3 VİTAMİNİ:

Bir B grubu vitamini olan niasin, tedricen gönen kaybeden cildinizin nemi tutmasına yardımcı peki. Geberik derinin vücuttan atılmasını kolaylaştırır. İyi kolesterolün artmasını, trigliseridin düşmesini sağlar. Bu bile kalp krizi riskini azaltır. Balık, et, tavuk eti, er bezi ve zenginleştirir savsaklamak kadar bir nice yiyecekte bulunur.

 

 

Etiket ten kırışıklığı pekâlâ giderilir? vitaminlerle gençleşme C Vİtamini ne işe kazanım E Vİtamini Yaşlanmadaki etkisi A Vitaminin özellikleri Erken Yaşlanmaya Akıbet kışıklığı önleme lacerem dinç kalabilirim

Yoruma kapalı.