Genel Blog

Vole Windows Expedition

27

Vole Windows Expedition

Vole Windows Expedition programı bilgisayarınızı çok daha basit bir şekilde yönetebilmeniz için hazır elverişli bir dosya yöneticisi. Programın temiz arayüzü ve çoklu sekme imkanını sunması baştan sona elinizdeki klasör ve dosyaların yönetimi çok daha basit hale geliyor.

Programın arayüzünde klasörlerinizdeki resimleri, ses ve video dosyalarını, belgeleri ve öteki tiplerdeki dosyaların kolayca önizlemenizi sağlayacak tüm araçlar sunuluyor ve böylece tek tek açmadan hangi dosyalara sahip olduğunuzu görebiliyorsunuz. Neyi nereye attığınız konusunda sıkıntılarınız varsa programın bu işlevi işlerinizi kolaylaştıracaktır.

aynı zamanda galerilerinizi meydana getirmek ve dizinlerin kolayca yönetimini karşılamak da muhtemel ışık halkası geliyor. sıkça dosya taşıma, dosya kategorilendirme, klasör ayırma ve birleştirmek gibi görevlere sahipseniz ya da evraklar yönetimine ihtiyacınız varsa sizin için hazır bir program olduğunu belirtmek lüzum.

Bedava olarak sunulan program bilgisayarınızda zorunlu programların kurulu olması durumunda Office, PDF ve Flash dosyaları için de önizleme sağlayabiliyor.

İndir

Bir önceki yazımız olan PaperScan Free başlıklı makalemizde ocr, paperscan scanning software ve scanner software hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.