Genel Blog

VPN Proxy Master

25

VPN Proxy Master

VPN Proxy Master, 150 milyondan pozitif kullanıcısı olan VPN programı. Windows PC’niz için ultra süratli, güvenilir VPN programı arıyorsanız VPN Proxy Master’ı tavsiye ederim. Dünya genelinde 6000’den artı spiker, tescil tutmama politikası, benzer anda 5 cihaza bağlanma desteği, 7/24 herif hizmetleri desteği sunan VPN Proxy Master ile çevrimiçi ortamda gizliliğinizi korur, özgürce gezinirsiniz.

İnternet gizliliği internette gezinirken herkesin aklına gelen ilk şeydir. Verilerim güvende mi? Biri beni gözetliyor mu veya bilgilerimi topluyor mu? VPN Proxy Master, internet trafiğinizi bir tünel üzerinden AES 256-bit şifreleme ile yeniden yönlendirir ve IP adresinizi gizleyerek online kimliğinizi maskeler.  VPN Proxy Master, bütün cihazlarınızın daima güvende ve emniyette olmasını sağlar. Tek bir abonelikle Android, iOS, Mac ve Windows dahil benzer anda 5 cihaza dek korur. Keza kullanıcılar için bir emniyet faktörü olarak hedeflemek üzere Chrome gibi internet tarayıcılarıyla düzen karşılayan VPN eklentileri (uzantıları) vardır. Evde de olsanız meslek seyahatinde de olsanız, ultra seri ve fantastik derecede kararlı VPN bağlantısı sağlayarak nerede olursanız olun herhangi bir içeriğe erişmenizi sağlar. Yüksek şifreleme ile sınırsız sürat ve bant genişliği sağlar. VPN Proxy Master, gecikmesiz kararlı bağlantı karşılamak için 40’tan pozitif konumda 6000’in üzerinde seri sunucuya sahiptir. Zahmetsizce bağlanabilir ve herhangi bir sınırlama olmaksızın video izlemeye veya internette gezmeye başlayabilirsiniz.

VPN Proxy Master İndir – Windows VPN Programı

Güvende kalın ve online gizliliğinizi koruyun. Aynı anda 5 cihaza dek koruma sağlar. Herhangi bir yerde süratli bağlantının keyfini çıkarın. Sınırsız erişim, 40’tan artı ülkede 6000’den pozitif sunucu

İndir

Bir önceki yazımız olan BlueScreenView başlıklı makalemizde blue, death ve reader hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.