Genel Blog

vrBackupper

43

vrBackupper

vrBackupper (Oculus Backupper), Oculus Rift kullanıcılarına özel sanal gerçeklik oyunları ve uygulamaları yedekleme programı. Oyunlarda yaptığınız ayarlar, kayıt dosyalarınız dahil bütün verilerinizi yedeklemek dışarıda montaj dosyalarını dilediğiniz bir sürücüye aktarıp bitmiş indirme külfetinden kurtarıyor.

Oculus Rift ve oyunları, uygulamaları ve daha fazlasını yedekleme, geri yükleme için planlanmış en ince ayrıntısına kadar ücretsiz bir vasıta olarak karşımıza çıkan vrBackupper, genellikle C sürücüsüne kurulan Oculus Rift kurulum dosyalarını istediğiniz bir sürücüye atmanıza izin veriyor. Sadece yeni Oculus Rift modellerinde olan sürücü değiştirme seçeneği tüm modeller için geçerli oluyor. Diskinizde bir sorun oluştuğunda ya da diğer bir bilgisayara kurmanız gerektiğinde montaj dosyalarını baştan indirmek yerine yedekten geri yüklemek seri ve de pratik.

Oculus Rift montaj dosyalarını yedekleme açık havada oyun yeniden başlatıldığında veya Oculus Rift bitmiş kurulduğunda silinen tescil dosyaları problemine de son veriyor program. İstediğiniz cihazdan oyununuza kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.

İndir

Bir önceki yazımız olan BlueStacks başlıklı makalemizde android uygulamalar?n? bilgisayarda a?ma, bluestacks ve bluestacks app player hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.