Genel Blog

Windows ISO Downloader

20

Windows ISO Downloader

Windows ISO Downloader, lisans anahtarına sahip olmadan Windows 7, 8.1, 10 ile Office 2007, 2010 ve 2011 programlarını iso formatında indirme kolaylığı sunuyor. Ürün anahtarınız olmasa dahi dilediğiniz Windows veya Office sürümünün iso dosyasına varmak, ilave bir programa gereksinim duymadan iso dosyası yapma, hızlı indirme şansına sahipsiniz.

Microsoft’un kendi aracını kullanarak Windows 7 ve Windows 10 işletim sisteminin orijinal iso dosyalarına ulaşmanız mümkün oysa burada iki sorununuz var. Birincisi; bütün sürümleri bulgu şansınız yok. İkincisi; ISO formatına çevrilmiş montaj dosyasını indirebilmeniz için elinizde geçerli bir lisans olması gerekiyor. Üçüncü olarak ta; Her Windows sürümünü ayrı web sitesinden indiriyorsunuz.

Windows ISO Downloader bu noktada karşımıza meydana çıkan, yaşam kurtarıcı bir program. Süratli Windows ISO indirme aracı da diyebiliriz. Program üzerinden dilediğiniz Windows ve Office sürümünün ISO dosyasını üç adımda indirebiliyorsunuz. Başta Windows/Office sürümünü sağdaki bölümden seçiyorsunuz. Sonrasında sürüm seçimi (Home, Pro vs.) yapıyorsunuz. Ardından da dil seçimini yaptıktan daha sonra ISO dosyası karşınıza çıkıyor. İndirdiğiniz ISO dosyası Microsoft’un orijinal ve de sunucularından inen dosya olduğundan memnuniyetle indirme sonrası kuruluma geçebilirsiniz.

İndir

Bir önceki yazımız olan LangOver başlıklı makalemizde felekten bir gece filmi, felekten bir gece full hd türkçe dublaj izle ve felekten bir gece izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.