Genel Blog

Windows User Manager

20

Windows User Manager

Windows User Manager, Windows işletim sistemi üstünde yer alan tüm kullanıcı hesaplarını görüntüleyebileceğiniz ve yönetebileceğiniz kullanışlı bir masaüstü programıdır.

Programı bilgisayarınıza kurduktan daha sonra öncelikle çalıştırdığınız süre her kullanıcı hesabı için altında yer alan detayları görüntüleyebilirsiniz.

Kullanıcı Adı Hesap Tipi (Yönetici/Kullanıcı/Misafir) Hesap Durumu (Aktif/Edilgen) Parola Durumu Son Giriş Zamanı

Windows User Manager’ın belli başlı ekranı üstünde listelenmiş olan kullanıcı hesaplarından istediğinizi sadece tek bir tıklamayla aktifleştirebilir, pasifleştirebilir veya silebilirsiniz. Özellikle Windows 7 ve Windows 8 gibi yönetici hesabının varsayılan olarak edilgen geldiği işletim sistemlerinde, yönetici hesabını zahmetsizce etkin konuma alabilirsiniz.

bununla birlikte hesapların kolay tanımlanabilmesi için öbür renklerin kullanıldığı program üzerinde; dingin hesaplar kırmızı, admin hesapları mavi renkle belirtilmiştir.

Hem 32-Bit hem de 64-Bit sistemlerde sorunsuz bir şekilde çalışan program, sade ve şık kullanıcı arayüzü bir uçtan bir uca tüm kullanıcılar göre rahatlıkla kullanılabilir.

İndir

Bir önceki yazımız olan EasyGPS başlıklı makalemizde easygps, free gps software ve garmin hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.