Genel Blog

WinParrot

53

WinParrot

WinParrot programı, bilgisayarında biraz daha otomatikleşmiş bir işleyiş mekanizması arayanların kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Windows üstünde yer alan herhangi bir programı denetleme edebilen ve ayrıca kayıt alabilen WinParrot, böylece otomatizasyonun daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanıyor.

Yeniden eden program işlevlerini başarıyla yerine getirebilen program, böylece çoğu kez benzer işlemleri her yerde etmeniz gerekiyorsa bunu otomatiğe bağlamanıza asistan oluyor. Ayrıca Excel dosyalarınız içerisine gireceğiniz komutları programlar üstünde uygulayabilen ve bunu sırayla gerçekleştirebilen program, uzun komut listelerini bile uygulamakta herhangi bir can sıkıntısı yaşamıyor.

Hem hazırladığınız program ve uygulamalarda herhangi bir sorun bulunup bulunmadığını da o programı stres testine sokarak denemenize asistan olan WinParrot, yarattığınız programların tekrarlı kullanımında ortaya çıkabilecek sorunları görmeniz için gereken tüm işlevlere sahip.

Macrolar vasıtasıyla da çalışabilen ve zamanlanmış görevlere olanak tanıyan uygulama, dilediğiniz an dilediğiniz programın istenen komutlarla çalışmasını sağlıyor. Yönetici yetkisi istememesi ve herhangi bir programlama bilgisi gerektirmemesi ise onun bayağı bilgisayar kullanıcıları kadar da etkin bir şekilde kullanılabilmesine müsaade ediyor.

Çalışması sırasında olabildiğince düşük işlemci ve RAM tüketimi gerçekleştiren programı denemeden geçmemenizi öneriyorum.

İndir

Bir önceki yazımız olan SpeedyFox başlıklı makalemizde anytoiso, crystalidea ve macs fan control hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.