Genel Blog

WinScheduler Free Edition

17

WinScheduler Free Edition

WinScheduler Free Edition, Windows kullanıcılarının tekrarlanması gereken görevler için makrolar hazırlayabilecekleri veya danışıklı bir zamanda gerçekleştirilmesi için uygulamalara zamanlayıcılar hazırlayabilecekleri muavin bir araçtır.

Oldukça kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla oluşturacağınız makrolar doğruca çoğu ayrı ödev oluşturabilirsiniz ve bu görevleri oluştururken program içerisinde bulunan makro oluşturma sihirbazını kullanabilirsiniz.

Farklı makro komutlarının yanı sıra klavye vuruşlarını ve fare tıklamalarını da kaydedebileceğiniz bir makro kaydolma aracını da içerisinde bulunduran program yardımıyla, kendi kaydedeceğiniz tüm işlemleri açıklanmış vakit aralıklarında tekrarlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Windows kullanıcılarına eksiksiz bir otomasyon ve kusursuz tekrarlanan görevler oluşturma şansı tanıyan WinScheduler Free Edition, epeyce elverişli ve faydalı bir programdır.

Kendi makrolarınızı oluşturabileceğiniz ve istediğiniz vakit çalıştırabileceğiniz bedava bir programa gereksinim duyuyorsanız WinScheduler Free Edition’ı mutlaka denemenizi öneririm.

İndir

Bir önceki yazımız olan PCmover Express başlıklı makalemizde file transferring software, how to transfer data from pc to pc ve how to transfer files from pc to pc hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.