Genel Blog

WinToHDD

20

WinToHDD

WinToHDD eğer bilgisayarınıza Windows doldurma işi için pratik bir usul arıyorsanız epeyce işinize yarayacak bir Windows kurulum diski oluşturma aracı olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bir yazılım olan WinToHDD temel olarak herhangi bir CD/DVD veya USB hafıza kullanmadan Windows kurulumu yapmanıza muavin oluyor, yani CDsiz format işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

WinToHDD ile mevcut işletim sisteminizin bir klonunu oluşturabilir ve sonradan bu kalıbı kullanarak işletim sisteminizin mevcut halini geri yükleyebilirsiniz. Bunun yanına kullandığınız Windows’un kurulu olduğu sabit disk bölümünün haricindeki bir bölüme Windows kurabilmeniz de olası.

WinToHDD oldukça sade ve anlaşılabilir bir arayüze sahip. Program penceresinde yalnızca 3 tuş yer alıyor ve bu tuşları kullanarak Windows yükleyebiliyor veya işletim sisteminizin klonunu oluşturabiliyorsunuz.

İndir

Bir önceki yazımız olan SpeedRunner başlıklı makalemizde mezdeke team, mezdeketm ve necati hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.