Genel Blog

WinUtilities Free Edition

45

WinUtilities Free Edition

WinUtilities Free Edition bilgisayarınızı temizleyerek ve optimize ederek performans artışı sağlamanız için içerisinde birçok araçla birlikte gelen başarılı bir yazılımdır.

Modüller, Seri Bakım, Tahsis Zamanlama ve Koşul elde etmek üzere dört bambaşka başlıca yemek listesi aşağı bulunan çoğu vasıta ile kullanıcıların bilgisayarlarının performansını arttırmaları için planlanmış olan program gayet şık ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Özellikle modüller kategorisi altındaki bakım araçları ve çabuk bakım kategorisi sayesinde bilgisayarınıza bakım yaparak performans artışı karşılamak adamakıllı sizin elinizde.

Sistem kaynaklarını gayet düşük düzeyde kullanarak yapması gereken işlemleri oldukça süratli tamamlayan program, testlerimiz esnasında sorunsuz olarak çalışmıştır.

WinUtilities Free Edition programın ücretsiz versiyonu olduğu için bazı araçlar kullanıma kapatılmış durumdadır. Buna karşın kullanılabilir performans arttırma ve optimizasyon araçları sizi memnun edecektir.

İndir

Bir önceki yazımız olan Ashampoo Disk-Space-Explorer başlıklı makalemizde ????????? ??????? ?????????, ?????????? ve ?????????? ????????? hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.