Genel Blog

Wise Data Recovery

19

Wise Data Recovery

Yanlışlıkla işinize yarayan bir dosyayı sildiğiniz oldu mu? sonra kullanmanız gereken dosyaları sildiğinize pişman mısınız? Bilgisayarınızın bir anda çökmesi sonucu bir takım özel verilerinizi kaybettiğiniz oldu mu?

Bedava bir program olan Wise Data Recovery bu tarz sorunlarınıza çözüm almak nedeniyle geliştirilmiş başarılı bir dosya kurtarma yazılımıdır. Resimler, belgeler, ses ve video dosyaları, sıkıştırılmış dosyalar veya e-posta gibi bütün verilerinizi kurtarmanıza olanak tanır.

Tek yapmanız gereken programı kurduktan daha sonra, taramak istediğiniz sürücüyü tercih etmek ve tarama işlemini başlatmak. Tarama işlemi bittikten sonra listelenen dosyalar arasından istediğinizi seçerek tekrar gerii getirme şansına sahip olacaksınız. Alternatif bir dosya kurtarma yazılımı olarak Wise Bilgi Recovery‘i mutlaka denemelisiniz.

İndir

Bir önceki yazımız olan Avira Free Software Updater başlıklı makalemizde avira software updater, avira software updater free download ve free download avira software updater hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.