Genel Blog

Wise Duplicate Finder

20

Wise Duplicate Finder

Wise Duplicate Finder, bilgisayarınızdaki benzer dosyaları kolayca bulup silmenize tezgâhtar olan ücretsiz bir programdır.

Her bilgisayarda muhakkak, aynı dosyadan birkaç tane vardır. Mesela; telefonunuzdaki verileri, kaybolmasın diye birkaç kere bilgisayarınıza atmış olabilir veya devir yaptığınız sırada benzer dosyayı üç beş kere indirebilirsiniz. Ardından benzer dosyaları gördüğünüzde, hangi dosyanın bir başkasında olduğunu bulmak keza fazla zamanınızı alırken keza de yanlış kararlar verme gafletine düşebilirsiniz.

Wise Duplicate Finder da işte tam bu sorunu çözmek için ortaya atılmış bir program. Bu minik programı indirdikten sonradan, Wise Duplicate Finder sizin için tüm bilgisayarınızı tarıyor ve benzer dosyaları önünüze çıkıyor. Siz de bunların arasından silmek istediklerinizi belirleyerek, tek tuşla bilgisayarınızda dosya sayısını en aşağıya çekebiliyorsunuz. 

İndir

Bir önceki yazımız olan Hyena başlıklı makalemizde asya dizi izle, hyena 16.bölüm final ve hyena 16.bölüm final türkçe altyazılı izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.