Genel Blog

Wise Registry Cleaner Free

32

Wise Registry Cleaner Free

Wise Registry Cleaner Free bilgisayarınızda yer alan patavatsız dosyaları silerek, bilgisayarınızın performansınız optimize etmek için tasarlanmış başarılı bir yardımcı araçtır.

Bilgisayarınızdan kaldırıldığı halde ışık halkası tescil defteri üzerinde yer işgal eden uygulamalar olabileceği gibi gereksiz kısayollar ve tescil defteri üzerinde bilgisayarınızı yavaşlatan dosyalar bulunuyor olabilir. Wise Registry Cleaner Free basit ve hızlı bir tarama sonucunda bu stil bütün dosyaları bulmaktadır.

Tarama işlemi sonlandıktan sonradan bütün bu sorunları tek bir seferde kolayca çözebilirsiniz. Oysa bazı inatçı sorunlar tek seferde çözülemeyebilir. bu nedenle tarama işlemini ve sorunları çözme işlemlerini birden artı defa tekrarlamakta avantaj vardır.

Tescil defteri üstünde bulunan düşüncesiz anahtarları silmek bilgisayarınızın performansını arttırmak için bilinen çözümler aralarında yer alsa da Wise Registry Cleaner Free bunun dışında kullanıcılara sistemlerini optimize etmeleri için farklı araçlarda sunmaktadır.

Bunların dışarıya kullanımı oldukça basit olan program her seviyeden bilgisayar kullanıcıs kadar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

sonuç olarak sistem performansını arttırmak için kullanılabilecek araçlar arasında ön sıralarda yer alan Wise Registry Cleaner Free‘i denemekte menfaat var.

İndir

Bir önceki yazımız olan SuperNova Auto Multi Miner başlıklı makalemizde minecraft 1.10.2 mods, minecraft 1.11.2 mods ve minecraft 1.12.2 mods hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.