Genel Blog

Wondershare Data Recovery

19

Wondershare Data Recovery

Wondershare Data Recovery silinen dosyaları geri getirme konusunda kullanıcılara çözüm sunan bir dosya kurtarma programıdır.

Bilgisayarımızı kullanırken sonradan gereklilik duyabileceğimiz bir dosyayı zaman zaman tesadüfen silebiliyoruz. Bunun yanında data transferleri sırasında oluşan problemler veya disk arızaları, elektrik kesilmesi gibi nedenlerden ötürü dosya kopyalama işlemlerinde bilgi kayıpları yaşanabilmektedir. Bu alıcı durumlarda bizim için önemli olan dosyaları kurtarabilmek için özel bir program kullanmamız gerekmektedir. Bu amaçla kullanabileceğiniz Wondershare Veri Recovery sunduğu özelliklerle dosya kurtarma işlemini kolay ülkü getirmektedir.

Farklı ihtiyaçlara yönelik öbür bilgi kurtarma yöntemleri sunan Wondershare Data Recovery geri deönüşüm kutusundan sildiğiniz dosyaları geri getirebilmenin yanında data transferleri esnasında kaybolan dosyaları, kayıp değişmez disk bölümlerini de kurtarabiliyor. Hatta hasarlı dosya sistemlerinden de dosya kurtarmayı mümkün kılan programın en kullanışlı yönü ise evvelden yapılan kayıp dosya arama işlemlerine sonradan devam edebilmenize imkan tanımasıdır. Bu sayede zamanınız olmadığı durumlarda evvelden yaptığınız aramalara devam edebilmeniz olası olmakta.

Wondershare Data Recovery bir takım dosya forrmatları için kurtarma öncesi önizlemeler sunmakta, bu sayede kurtarılacak dosyaları belirlemenize olasılık sağlamaktadır. Ayrıca arama sonuçları için evvelden filtreleme yapabilmek de mümkündür.

İndir

Bir önceki yazımız olan 7Zip Opener başlıklı makalemizde archiver, best ve compress hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.