Genel Blog

Wondershare MirrorGo

21

Wondershare MirrorGo

Wondershare MirrorGo kullanıcılara Android oyunlarını bilgisayarda oynama ve Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırma konularında muavin olan bir ekran yansıtma programı olarak tanımlanabilir.

Normalde Android cihazımızdaki görüntüyü bilgisayarımıza aktarmak için WiFi üzerinden yayın yapma gibi seçenekleri kullanabiliyoruz; fakat bu seçenekler klavye ve fare kullanarak Android cihazımızı yönetmemize olanak tanımıyor. bu nedenle oyun oynamak için bu tür yöntemler yerine ayrı bir yöntem kullanmamız gerekiyor.

Android oyunlarını ve uygulamalarını bilgisayarımızda çalıştırmak ve klavye ve fare kullanarak oynamak – göstermek için iki farklı seçeneğe sahibiz. Bu yöntemlerden ilki emülatörler. Android emülatörleri sistem kaynaklarınızı ciddi bir şekilde harcayarak bilgisayarınızda sanal bir Android işletim sistemi çalıştırıyor; eğer bilgisayarınız eskiyse ya da teçhizat olarak enerjik değilse bu yöntem problemler yaratabiliyor. Öteki usul ise Android cihazınızın ekranındaki görüntüyü bilgisayarınıza yansıtmak. Bu usul nispeten daha az sistem kaynağına gereksinim duyuyor ve daha verimli bir şekilde çalışabiliyor. İşte Wondershare MirrorGo bu yöntemle Android cihazınızdaki görüntüyü bilgisayarınıza aktarıyor ve klavye ve fare komutlarınızı Android cihazınıza aktarıyor.

Wondershare MirrorGo ile Android oyunlarını bilgisayarınızda oynamanın yanısıra bilgisayarınız üzerinden Android uygulamalarını kullanarak mesajlaşabiliyor, bilgisayarınız ile Android cihazınız arasında dosya transferi yapabiliyorsunuz.

Wondershare MirrorGo ile Android cihazınızı kablo ile bilgisayarınıza bağlıyorsunuz ve bu şekilde cihazları eşleştiriyorsunuz. Bu eşleştirmeyi edebilmek için Android cihazınızda USB kusur ayıklama modunu aktifleştirmiş olmanız gerekiyor. Bu modu nasıl aktifleştirebileceğinizi bu yazımızda anlatmıştık:

Android Ekran Videosu Çekme Nasıl Yapılır? (Rootsuz)

İndir

Bir önceki yazımız olan ESET Uninstaller başlıklı makalemizde eset kald?rma program?, eset nod32 antivirus kald?rma ve eset programlar? kald?rma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.