Genel Blog

xNeat Clipboard Manager

21

xNeat Clipboard Manager

xNeat Clipboard Manager programı, bedava bir pano yöneticisi olarak karşımıza çıktı ve Windows’un kendi kopyala yapıştır aracından daha gelişmiş özelliklere sahip olduğu için kullanıcıların hiç zorlanmadan bilgi saklama ve yararlanma kapasitelerini arttırmalarına tezgâhtar oluyor diyebilirim.

Programın kullanımı sırasında herhangi özel bir işlem yapmaya gerek kalmıyor. Zira CTRL + C kombinasyonunu kullanarak verilerinizi derhal panoya alabiliyor, sonra kopyalanan verileri yapıştırmak için CTRL + V kombinasyonuna klavyeden bastığınızda geçmişte seçilen bilgiler arasından tercih yaparak yapıştırabiliyorsunuz.

Eğer kopyaladıktan sonra yapıştırdığınız verilerin kaybolmamasını ve tekrar tekrar kullanılmasını istiyorsanız uygulamanın sabitleme özelliğinden de faydalanarak daima panoda saklı verilerin olmasını sağlayabiliyorsunuz.

xNeat Clipboard Manager’ın arayüzünde herhangi bir rahatsız edici nokta mevcut yok ve olabildiğince sade bir şekilde hazırlandığı için bilgisayar bilgisi sınırlı kullanıcılar da hiç bir güçlük çekmeyeceklerdir.

sık sık data kopyalama, gizleme ve yapıştırma işlevlerinden faydalanmanız gerekiyor ve Windows’un kendi işlevi kısıtlı pano yöneticisini böylece sevmiyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Bir önceki yazımız olan Argus Monitor başlıklı makalemizde cpu fan control, fan control ve fan control software hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.