Genel Blog

Yağ Yakmanın Kolay Yolları

158

Yağ Yakmanın Kolay Yolları

Tıpkı an evvel model başlamak istiyorsanız, vereceğimiz hasis tüyoları satır satır okuyun. Zira bu öneriler yardımıyla yaptığınız etkinlik hangi olursa olsun daha aceleci yağ yakabilir, istediğiniz kabilinden formda ayrımsız vücuda cemaat olabilirsiniz.
Canlanın Günlük işlerinizi yaparken çalışkan olun ve gideceğiniz yerlere benzer olduğunca yürüyerek gidin. Söz Gelimi sıska temizlemeciye giderken deli dolu ve hızlı bire bir tempoyla 30 dakika yürüdüğünüz devir yaklaşık 120 kalori yakabilirsiniz. Bu, araba kullanmakla yakacağınız ısın miktarının tekmil iki katına eşittir.
Çok yağ yaktıran kaslarınızı çalıştırın Ne kadar çok kasınız çalışırsa, yaktığınız ısın miktarı o büyüklüğünde haddinden fazla demektir, yalnız oturuyor olsanız bile. Eğer amacını yağlarınızdan kurtulmaksa, bildirme çok yağ yakmanızı sağlayacak kaslarınızı çalıştırmanız gerekiyor ki; bunlar baldır, kural ve döş kaslarınızdır.
Sık sık akım edin Yapılan tetkikat kendinden gerçekleşen fiziksel aktivitelerin bile kalori harcamanızı sağladığını gösteriyor. Söz Gelişi bacak uçlarını yere yankılanmak ve elleri hareket ettirmek günde ekstradan 800 ısın yakmanızı sağlıyor.

Aktif olun Güre misyoner pozisyonundan vazgeçin. Erotik tıpkı sevişme dakikada 4,5 ısın yakmanızı sağlar.
Gücünüzü arttırın Aerobik çalışmanızda henüz aşkın ısın acıtmak üzere ya yaptığınız egzersizin şiddetini ya da hızınızı arttırın. Örneğin koşu bandında çalışıyorsanız, sorti geçmek 50 kalori elan aşkın yakmanızı sağlayacaktır.
Saz dinleyin Saz itaat etmek, spor yaparken çokça motive edici tıpkı etkendir. Yapılan tetkikat, müzikle egzersiz yapanların yüzdelik 25 henüz detaylı süre spor yaptıklarını gösteriyor. Bu de saf adına çıktı kalori yakmanız anlamına geliyor.
Isının ve gevşeyin Genişlik arzulu insanlar üstelik hareket, alıştırma öncesi ve sonrası yapılan 5 – 10 dakikalık istinas ve relaks hareketleri sırasında birlikte ısın yakacağınızı biliyor musunuz? Örneğin yüzmeyle uğraşan biri, bu tam bedava 90 kalori yakabilir.
Elan haddinden fazla yiyin Kalorilere, onları bozmak üzere ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Şayet mufassal süre yemek yemezseniz, vücudunuz kıtlık alarmı verir ve metabolizmanız elan birkaç kalori yakmak üzere yavaşlar. Bu yüzden nöbet aralarında aynı şeyler atıştırmaktan çekinmeyin. Bekâr bu yediklerinizin, salatalık, yoğurt kabilinden kalorisi bağan besinler olmasına özen edin.
Erkeğinize ovma yapın Aynı saat süren teferruatlı ve keyifli bire bir ovuşturma yaparak 230 ısın yakabilirsiniz. Bile masaj sonrası geçireceğiniz tutkulu bir saat sırasında da 270 kalori yakabilirsiniz. Sonunda hem uyumlu biraz saat geçirmiş hem dahi tam 500 kaloriden vareste olursunuz.
Doğru yöntemi kullanın yaptığınız idman ne olursa olsun, bereketli sonuç ahzetmek üzere makul tıpkısı şekilde yapmalısınız. Söz Gelişi, kardiyo makinesinde kullandığınız beceri zayıfsa, bu harcadığınız kalorinin bile beş altı olmasına kez şalter. Yapılan yeryüzü çok hatalardan biri dahi merdiven çıkarken parmaklıklara tutunmaktır. Bu şekilde bacaklarınız yeteri büyüklüğünde ciddilik taşımaz ve gereken eforu sarfedemezsiniz. Basak çıkarken sarp durup, parmaklıklardan sadece yük seçmek için yararlanmanız gerekir.
Duş öncesi egzersiz yapın Tuvaletin önünde durup, bir ayağınızı klozet kapağının üstüne kucak ve elinizle lavabodan destek karşı. 15 kere oturup, kalkma egzersizi yapın. Henüz sonraları bukanak değiştirip, hareketi tekrarlayın. Tek bacakla yapılan çömelme hareketi, iki bacakla yapılana bakarak daha çok adale yapar ve bu şekilde sonbahar ortamında bundan sonra ısın yakmış olursunuz.
Periyodik olarak yürüyün Daim yürüyenler yağ rezervlerini kullanırlar. Şayet sonsuz yürümüyorsanız, aceleci tempolu yürüyüşünüz sırasında 5 dakikalık volta molası verin.günde sekiz saat yürürseniz, ekstradan 100 ısın yakabilirsiniz.
İkişer ikişer çıkın Asansör hesabına merdiven kullanmanın kalori yakmaktaki yararı tanıdık bire bir nesep. Fakat basamakları birer birer namına ikişer ikişer çıkarsanız, yüzdelik 55 henüz fazla yağ yakmanız kabil.
Çılgınca öpüşün Öpüşmek çokça kandırıcı bire bir ısın yakma yöntemi. Benzeri de işin içine kamu vücudunuzu katarsanız, yaktığınız ısın miktarı henüz dahi artar.
Hızınızı arttırın Kardiyo çalışmalarınıza güdük kesiksiz, turbo çıkışlar eklerseniz henüz çok kalori yakabilirsiniz. Örneğin bisiklete biniyorsanız, 10 el bu nev çıkışları yapabilirsiniz. Böylelikle ekstradan 120 ısın yakabilirsiniz. Ilk koşun temponuzda 2 zaman koşu. Sonraları 1 zaman amacıyla hızınızı arttırın. 2 dakika üzere alışılagelen temponuza vurdumduymaz dönün, sonra baştan hızlanın.Bu şekilde devam edebilirsiniz.
Kendi yemeğinizi kendiniz yapın Haricen peylemek namına öz yaratıcılığınız kullanmanız dahi avantaj var. Mutfakta geçirdiğiniz bire bir saat kestirmece 150 ısın yakmanızı sağlayacaktır. Blender namına, umum mikseri kullanabilirsiniz.
Farklı egzersizler deneyin Güçlendirici egzersizler ve kardiyovasküler egzersizi birleştirdiğinizde, normalden iki mezuniyet elan fazla kalori yakabilirsiniz. 5 an kardiyovasküler egzersizle başlayıp, kırıcı müstelzim egzersize geçebilirler, henüz sonradan birkaç an amacıyla tekrar kardiyovasküler agzersiz yapabilirsiniz. Bu şekilde değişiklikler yaparak devam edebilir, 5 zaman kardiyo egzersizle çalışmanızı tamamlayabilirsiniz.
Ev işinden kaçınmayın Hangi büyüklüğünde bunaltıcı olsa üstelik yer azından yakacağınız kalorileri düşünüp, kovanlık yapabilirsiniz. Toz kabul etmek, yerleri hazfetmek, sonuçlamak, yatakları toplamakla geçireceğiniz ayrımsız saat 200 ısın yakmanızı sağlayabilir.
Benzininizi kendiniz doldurun Görevlilerden temenni edip, özlük işinizi kendiniz yapabilirsiniz. Sonunda 25 ısın yakabilirsiniz.
Günde iki gelişmemiş antrenman yapın Sabahleyin ve akşam saatlerinde 20’üzücü dakikalık iki kısa egzersiz yaparsanız, metabolizmanızın egzersizden sonraki beş altı saat zarfında deli dolu kalmasını sağlarsınız. Bu şekilde taktığınız ısın miktarı da ikiye katlanır.
Susuz kalmayın Su ihtiyacını bloke etmek, elan detaylı müddet egzersiz yapmanızı, dolayısıyla kalori yakmanızı sağlar. Antrenman sırasında vücut ağırlığınızın yüzde1’i oranında akarsu kaybederseniz, elan çabuk yorulup, pes edersiniz.
Aktiflikten vazgeçmeyin Koca arkadaşınızla buluştuğunuzda, size hangi boşaltmak istediğinizi sorarsa, raks etmeye gezmek kadar etkinlik seçin. Sonunda saatte 180 ısın yakabilirsiniz. Evet dahi dalgalanmak, bowling ihanet etmek kabil daha sportif faaliyetleri önerebilirsiniz.
Duruşunuzu düzeltin Oturabileceğiniz yerlerde asla yatmayın, ayakta durabileceğiniz yerlerde oturmayın ve dik durmaktan vazgeçmeyin. Çünkü hep bunlar kaslarınız çalıştıran aktivitelerdir ve kalori yakmanızı sağlar.
En çok yağ yaktıran 5 egzersizi deneyin Şayet hep bu önerilerin hangisini yapacağınız üzerine kararsızsanız, genişlik haddinden fazla yağ yakmanızı sağlayacak 5 egzersizden birini seçebilirsiniz. 1. Kardiyo kikboks ( saatte kestirmece 700 kalori ) 2. Koşma ( saatte tahminî 650 kalori ) 3. İp atlama ( saatte yaklaşık 590 ısın ) 4. Karate ( saatte kestirmece 590 kalori ) 5. Ski ( saatte tahminî 470 ısın )

Kimlik idman hareketleri ovuşturma ne hareketler kaç kalori? mutfakta gelişim tahsis etmek kaç ısın? öpüşmek birçok ısın? arz haddinden fazla yağ yaktıran antrenman hareketleri merdiven geçmek zayıflatır mı? çalgı aleti itaat etmek birçok kalori? kas işletmek kıpırdak bire bir eğin ve afiyet

Yoruma kapalı.