Genel Blog

Yağlı Ciltler İçin Öneriler

155

Yağlı Ciltler İçin Öneriler

Yağlı ciltler herzaman sivilce oluşumuna etken olmuştur. Bazen insanlardaki hormon bozukluğu bunun gerçek nedenlerindendir.Her kap amacıyla ayrı tıpkısı bakım yöntemi vardır. Ten bakımından aklı başında tıpkı akıbet bürümek istiyorsanız öncelikle cildinize akla yatkın bakımı akıllıcasına ve uyumlu adına yapmalısınız. Evet semirtilmiş ciltlerin bakımı nasıl olur? İşte uzmanların tavsiyeleri…

Kâh insanların genetik adına semiz cilde daha eğilimli olduğu tanıdık ayrımsız hamur. Bunun yanı sıra aylı kadınlar, menopoza girenler evet bile veladet taharri hapı kullananlar özellikle semiz deri üzere şüpheliler listesinde kayran alır.
Yağlı kap, toz ve kirleri içine demirkapan kabil çekiyor, bu bile hızlıca çoğalıp gözeneklerin tıkanmasına bozukluk oluyor. Tıkanan gözenekler de akne, yağız noktalar ve sair cilt kusurlarına posta açıyor. HowStuffWorks isimli internet sitesi, dolgunca aşina kap bakımı efsanelerinin yanlışlarını ortaya çıkararak, besili cilde cemaat kişiler üzere kaynak listesi hazırladı. İşte semiz cildinizi temizlemenin 10 yolu:
1. Topikal (bölgesel) kremlere yönelin: Bire Bir sekans topik krem, ciltteki antagonist kesmek amacıyla formüle ediliyor. Retinoid (yenileyici) kremler, A vitamini içeren krem ve sülfür kremleri lüks yağlı cilde sahip insanlar amacıyla reçetesiz satın alınabilecek seçeneklerden birkaçı.
2. Akıllıca ölçüde peeling uygulayın: Yulaf unu içeren peeling suları, özellikle müsekkin etkiye sahiptir, katmerli yağı temizleyip cildin elan ongun dengelenmesini sağlıyor. Haftada en aşkın ayrımsız yol uygulanabilir.
3. Gereksiz ve sert tedavilerden kaçının: Bir Nice eş, beniz bakımı ve microdermabrasion tekniği (Ongun kabuğu soyar kadar cildi nazikçe yeniden düzeltiyor) kabil tedaviler marifetiyle kap bozukluklarından sıyrılmak amacıyla günlük spalara akın ediyor. Ancak bunlar cildin çabucak art tabakasını temizliyor.
4. Kil kullanın: Sık yapılan maskelerin müfit olduğu efsanesine inanmayın. Ciltteki aşkın yağdan, çamur ve geberik kap hücrelerinden kurtulmak amacıyla haftada sadece ayrımsız sefer maske uygulayın. Kil maskeleri, kimyevi içeren ürünlerden elan hafiftir. Çünkü henüz fazla tabii özelliğe sahiptir. Cildi temizlemesinin yanında, alelhusus semiz ciltlerde görülen serbest gözeneklerin küçülmesine apotr oluyor.
5. Akla Yatkın miktarda nemlendirici kullanın: Semirtilmiş ve kompozit ten tipleri için rebabi, balmumsuz ve lipidsiz nemlendiriciler başvuru ediliyor. Dimethicone (cilde yumuşatan bire bir im) evet bile gliserin içeren nemlendiriciler, ciddi losyonlardan elan dolgunca serencam veriyor.
6. Beniz toniklerini boşlama etmeyin: Toniğin amacı, cildin pH derecesini kesmek ve ciltteki kiri ve yağı bulunmayan etmektir. İnsanların iri çoğunluğu, toniklerin cildi çokça fazla kuruttuğunu belirterek, elden haftada tıpkı sefer kullanıyor.
7. Ilık akarsu kullanın: Su cildi çokça çok kurutur. Haşlanmış suyla yüzünüzü yumak istemeyeceğiniz üzere, sevimsiz su de hasım ve kiri cildinizden çok mebzul çıkarmaz. Bu nedenle suyun akla yatkın bir sıcaklığa gelmesini bekleyin. Sert benzeri şekilde cildi ovalamak, değirmek negatif ağırbaşlılık yapar. Cildin gerekli yağlarını soyar, yanma ve kabartılara bozukluk olur. Dermatologlar, cildin günde yer çok 2 evet bile 3 kez yıkanmasını öneriyor.
8. Bitirimhane bitirim dolaşın: Uzmanlar, itidalli bir temizleyici ve cildinize uygun nemlendirici almanızı öneriyor. Ihtimal bunu temin etmek üzere biraz deneme yapmanız gerekebilir. İndirimli deri özleştirme ürünlerinin bazıları, esasta daha pahalı markalı mahsulat büyüklüğünde aktif olabiliyor. Zira içerdikleri maddeler birbirine benziyor. Dermatologlar, yağlı cilde sahip insanlar üzere rebabi likidasyon ürünlerini başvuru ediyor.
9. Cildinizi teklifsizce temizleyin: Uzmanlar, ne yiyeceklerin kabahatli olduğunu bilmeseler birlikte, cildiniz üzerinde pozitif sıklet yapacak birçok tagaddi çeşidini biliyor. Sulu Zırtlak ve kivi kabilinden 2 süper şart, cildinizi henüz bozulmamış yapar. Zira, semirtilmiş cildin muhtemel nedeni B5 ve B2 vitamini eksikliğidir. Bunun birlikte, bu vitaminler itibarıyla ensesi kalın olan kabuklu yemiş, umum tahıllar ve fasulyeden elan çok yemeye çalışın.
10. Cilt tipinizi akıllıca belirleyin: Hareketli deri ayıklama rejimi infaz etmek üzere, ten tipinin akıllıca belirlemesi için ayrımsız dermatoloğa gidin. İmkanlarınız makul değilse, cildinizin değerlendirmesini kendiniz yapabilirsiniz. Ya da eczanelerde kâh günlerde kurulan ücretsiz kap analizi günlerini kaçırmayın.

Etiket besili kap temizliği besili ten bakım ürünleri semirtilmiş deri bakımı nasıl yapılır semiz ten ayıklama ürünleri semiz ciltlere hizmet besili ciltlere nebati hal semiz ciltlere çözüm semirtilmiş ciltlere niteliksiz maske

Yoruma kapalı.