Genel Blog

Yankee Clipper

38

Yankee Clipper

Yankee Clipper programı, çoğu kez kopyala yapıştır işlemleri gerçekleştiren kullanıcıların kullanmaktan keyif alabilecekleri pano yönetimi uygulamaları aralarında yer alıyor. Bedava olarak sunulan ve çok basit bir kullanıma sahip olan program, çok sayıda veriyi kolaylıkla depolayabilmesi doğru epeyce güzel tercihlerden birisi haline geliyor.

200 adet yazı ve 20’den fazla devlete ait hafızada depolayabilmesi ve sonra yapıştırmanıza ihtimal tanıması bir uçtan bir uca öyle çok kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamakta yeterli olacaktır. bununla birlikte URL’leri anlayabilen ve hiç bir yere yapıştırmadan URL’de geçen web sitesini ziyaret edebilmenizi karşılayan Yankee Clipper, çok yönlü bir program olduğunu da bizlere gösteriyor.

Bilgisayarınızda yer alan öteki programların üstünde her zaman kalabilen ve böylece kopyalama ve yapıştırma işlemlerini daha seri bir şekilde tamamlamanıza olanak tanıyan program, zengin metinleri de anlayabildiği için yapıştırma sırasında kullandığınız formatlarda biçimsizleşme gerçekleşmiyor.

Klavye kısayollarından başarılı bir şekilde faydalanan ve istediğiniz lahza görünür hale gelip istemediğiniz lahza ekrandan çekilen uygulamanın her ne değin sınırsız depolama kapasitesi olmasa da böylece fazla kullanıcı için yeterli olacağını söyleyebilirim.

Eğer yeni bir kopyala yapıştır programı arıyorsanız denemeden geçmeyin derim.

İndir

Bir önceki yazımız olan logview4net başlıklı makalemizde debuggers, download logview4net free ve logview4net hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.