Genel Blog

Yasak Elma 110. bölüm fragmanı izle Fox TV 10 Mayıs yeni tanıtım

54

Yasak Elma 110. bölüm fragmanı izle Fox TV 10 Mayıs yeni tanıtım

Bilgiyo – Yasaklanmış Elma 110. birim fragman izle. 4 sezondur Fox TV ekranlarında fırtına gibi esen Yasaklanmış Elma 110. yeni birim fragmanı yayınlandı. Her bölümüyle en fazla izlenen diziler arasına girmeyi başaran Yasak Elma dizisinin hayranları, Yasaklanmış Elma 110. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtını ararken, Yasak Elma 110. yeni birim fragmanı izle Youtube …

Bilgiyo – Yasaklanmış Elma 110. bölüm fragman izle. 4 sezondur Fox TV ekranlarında kasırga gibi esen Yasak Elma 110. yeni birim fragmanı yayınlandı. Her bölümüyle en fazla izlenen diziler arasına girmeyi başaran Yasak Elma dizisinin hayranları, Yasaklanmış Elma 110. yeni birim fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtını ararken, Yasak Elma 110. yeni bölüm fragmanı izle Youtube bilgileri haberimizde sizlerle.

Yasak Elma dizisi her bölümüyle hayranlarını televizyonları başına bağlamayı başaran Yasak Elma dizisi, 4 sezondur Fox TV ekranlarında kasırga gibi esiyor. Özellikle de yaşanan entrikalarla nefes kesen dizide her lahza yeni bir olaya sahne oluyor. Son bölümde Cansu’nun silahından meydana çıkan kurşun, Şahika’ya isabet etmişti. Şahika öldü, fakat izleyenler bunun da Şahika’nın bir oyunu olabileceğini düşünüyor.

Yasaklanmış Elma dizisi bu akşam 109. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin her bölümünde olduğu gibi bu bölümü de büyük bir ilgiyle izlendi. 4 sezondur yayınlanmakta olan Yasak Elma dizisi her hafta reytinglerini artırmaya devam ediyor. Yasak Elma dizisinde yaşanan yeni gelişmeler coşku seviyesini artırırken, yeni entrikalara gebe bir fazla durum yaşanıyor.

Yasaklanmış Elma dizisinde bu hafta Şahika’nın öldüğüne hatta geniş katılımlı dahası cenaze törenine tanıklık ediyoruz. Dizinin izleyenlerini üzen bu sahne, aynı zamanda büyük bir şüpheye de neden oldu. Daha önce de Hasan Ali göre öldürülmek istenmiş, fakat birkaç bölüm ortalıkta soyut Şahika büyük bir sürprizle geri gelmiş ve hatta Hasan Ali’nin şirket hisselerine de ortak olmuştu.

Şahika’nın cenazesinin peşinde yaşananlar, bitmiş bu olayları akıllara getirdi. Şahika’nın ağabeyi Kaya’nın herkese, Şahika’dan kalan hisseleri satacağını söylemesi ortalığı karıştırdı. Hisseleri bitmiş alma fırsatı bulan Hasan Ali, anında hisseleri satın alarak, bitmiş şirketin tek sahibi olmak için harekete geçti. öte yandan Kaya ile Ender arasında yaşanan yakınlaşma da uyarı çekti. Ender’in, Şahika’dan kalan hisselerin ardından olduğu belirli, ancak Kaya’nın planlarının ne olduğu bilinmiyor.

Yasak Elma dizisinin izleyenleri bu akşam da hemen hemen gözlerini bile ayırmadan dizinin yeni bölümünü izledi. Yasaklanmış Elma dizisinin hayranları bu nefes kesen bölümün gerisinde bir sonraki bölümde neler yaşanacağını ilgiyle bekliyor. Bu meraklarını bir nebze olsun onarmak isteyen dizinin izleyenleri, Yasaklanmış elma 110. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtını arıyor.

Yasak Elma 110. Birim Fragmanı İzle

Bir önceki yazımız olan Çukur 128. Bölüm ilk sahne izle Show Tv Çukur 4. sezon 36. bölüm fragmanı başlıklı makalemizde canlı yayın, gün boyu ve prime time hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.