Genel Blog

Yasak Elma 98. Bölüm Fragmanı

22

Yasak Elma 98. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma dizisinde, iki kardeşin birbirinden ayrı öyküsü ele alınıyor. Birbirine keza fazla düşkün ayrıca de çok farklı kişiliklere sahip olan bu iki kardeşin, meslek hayatlarındaki ani değişimler hayatlarındaki dönüm noktası olacaktır. Yıldız’ın, Ender Argun ile tanıştıktan daha sonra kocası Halit Argun’dan kurtulması için eline bir fırsat geçmiştir. Zeynep ise, çalıştığı firmada ki Alihan’ın ortağının Halit olduğunu öğrenecektir. bu nedenle Yıldız’ı oldukça zorlu bir işlem beklemektedir.

Fox Tv ekranlarının yep yeni dizisi Yasaklanmış Elma, yepyeni bölümleriyle ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un üstlendiği Yasak Elma dizisinde Talat Bulut, Şevval Sam, Iftihar Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Barıştırma Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlker Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak gibi gibi başarılı isimler yer alıyor.

Yasak Elma dizisi her Pazartesi günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında!

Yasaklanmış Elma dizisi karakterleri

Halit Argun (Talat Bulut); Varlıklı iş adamı Halit, kadınlara olan düşkünlüğü ile tanınır. Zeki ve hürmet duyulan bir kişiliğe sahip olan Halit’in çapkınlığı vazgeçilmezleri arasındadır.

Ender Argun (Şevval Sam); Halit Argun’un yanında sekreter olarak çalışmaya başlayan Ender, zengin iş adamı Halit’ten hamile kalarak istediği güce kavuştuğunu düşünür.

Alihan Taşdemir (Övünç Tuna); Onur, İstanbul’un en muhabere genç iş adamlarından birisidir. Etrafındaki herkesin ondan çekinmesinden mutluluk duyar.

Yıldız Yılmaz (Eda Ece); Halit’in etrafında pervane olan Yıldız, onunla evlenemek için elinden geleni ardına koymayacaktır. hayat şartları iyi olan bir yaşam elde yapabilmek için varlıklı bir koca şarttır.

Zeynep Yılmaz (Sevda Erginci); Lüzum karakteri gerekse gayretli ve doğru yapısı ile insanları etkilemeyi başaran Zeynep, Yıldız’ın kız kardeşidir. Haksızlığa karşı tahammülü yoktur.

Zehra Argun (Şafak Pekdemir); Halit’in kızı Zehra, babasının evliliklerine daima karşı olmuştur.

Caner Çelebi (Barışma Aytaç); Ender’in kardeşi Caner, diğerlerine göre daha hazırcıdır.

Şengül Doğan (İrem Kahyaoğlu); Mahallenin alımlılık salonu işletmecisi Şengül, Yıldız’ın eski patronudur.

Sinan (Kıvanç Kasabalı); Üniversite aşkı ile evlendikten sonra doktor olan Sinan, eşinden boşanır ve Ender ile karşılaşır.

Yasak Elma 98. Birim Özeti

Yasak Elma, yeni bölümü ile 15 Şubat Pazartesi 2021 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor 50. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde dizi fragmanları, mucize doktor ve mucize doktor 50. bölüm fragmanı izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.