Genel Blog

Yasak Elma dizisinde bir başrol daha diziye veda edecek

17

Yasak Elma dizisinde bir başrol daha diziye veda edecek

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade ve Berk Oktay’ın yer aldığı Yasaklanmış Elma’nın kadrosuna son olarak Kaya karakterine hayat veren Barışma Kılıç bitmiş dahil oldu.

4. sezonuyla izleyicisiyle pazartesi akşamları buluşmaya devamlı Yasak Elma 85. bölümünde Halit Argun karakterinin ölmesi ile birlikte başrollerden Talat Bulut’un gidişi ve ardındaki öteki manâlı oyuncularının da diziden ayrılması izleyiciyi hayli şaşırtmıştı.

Bu vedaların ardından Erdal Özyağcılar, Berk Oktay ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu’nun diziye dahil olmasının arkasından hikaye de değiştirilmiş ve eleştirilerin hedefinde olan Yasak Elma kemik izleyicisini korumayı başarmıştı. 

Gelecek sezonda da yoluna devam edeceği açıklanmış dizi ile ilgili final iddiaları da gündeme gelmeye başladı. 

Yasaklanmış Elma’nın yeni bölümünde Ender ya da Şahika’nın ölerek diziye veda edeceği iddiası şok etkisi yarattı. Ancak bu iddialar daha önce de gündeme gelmişti.

Bu söylentiler gerçekleşecek mi yoksa sadece dedikodudan ibaret mi gelecek bölümlerde ortaya çıkacak. Ender karakterine Şevval Sam, Şahika’ya ise Nesrin Cavadzade yaşam veriyor.

 

Bir önceki yazımız olan Son dakika: Rahmi Özkan neden yok? Müge Anlı Rahmi Özkan sağlık durumu nasıl, hastalığı ne? başlıklı makalemizde avukat rahmi özkan, müge anlı ve müge anlı avukat rahmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.