Genel Blog

Yasak Elma Kaya kimdir, gerçek adı ne? Barış Kılıç kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

34

Yasak Elma Kaya kimdir, gerçek adı ne? Barış Kılıç kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Yasak Elma dizisinde Kaya karakteri merak ediliyor. Diziye daha önce veda eden Kaya karakteri her tarafta geri döndü. Hasan Ali’nin boşanmak üzere mahkemeye verdiği Şahika, Ender’i tanık gösterir ama mahkemede Ender adaleti yanıltıcı şahitlik yapmam teklif edildi diyerek Şahika’yı suçlar. Şahika’nın ise bu planı parçalamak için kardeşi Kaya’ya ulaştığı tahmin ediliyor. Peki lakin Yasaklanmış Elma Kaya kimdir?

Yasaklanmış Elma Kaya kimdir?

Kaya iyi bir ailenin idealist çocuğudur. Hayatı her tarafında gözü yükseklerde olmayan, elindekiyle yetinmesini bilen, çalışarak başarıya ulaşacağının bilincinde yetiştirilmiş biridir. Yargı duygusu gelişmiş, ahlak değerlerine alt, bununla birlikte lider ruhlu bir yapıya sahiptir.
Orta sınıf bir aileden gelmiş, memur bir anne babanın tek oğludur. Ailesinin göz bebeğidir, buna karşın şımarık değildir. Ailesine yan ve onlara düşkündür.
İş hayatında fazla başarılı olması onu değiştirmemiştir. daima mütevazılığı ve hain gönüllüğü bir uçtan bir uca çevresindekilerin takdirini kazanmıştır. bununla birlikte takviye severdir. Geçmişte de, bu özellikleri bir uçtan bir uca Halit’in şirketinde hızla yükselmiş, dürüstlüğü ve azmiyle onun gözüne girmeyi başarmıştır.
Yıllar sonradan eski şirketine Ceo olarak döndüğünde, geçmiş hesaplaşmalarının kapanmadığını öğrenecektir.

Barışma Kılıç kimdir?

Uzlaşma Kılıç, 21 Şubat 1978 yılında Malatya Arguvan’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü’nde tamamlamıştır. 2004 yılında rol aldığı Bütün Çocukları dizisisinde Mert karakterini canlandırarak birincil oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Leylan, Vazgeç Gönlüm, Aynadaki Düşman, Sakarya Fırat, Adını Feriha Koydum, Merhaba Hayat, Lale Devri ve Güllerin Savaşı gibi yapımlarda yer alan Barış Kılıç şimdilerde FOX TV ekranlarında yayınlanmakta olan Yasak Elma dizisinde Kaya Ekinci karakterine hayat vermektedir. Barışma Kılıç, 1.90 metre boyunda, 83 kilo ve Balık burcudur.

Bir önceki yazımız olan Maraşlı 13. bölüm izle tek parça! Maraşlı son bölüm full izle! başlıklı makalemizde camera phone, free ve sharing hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.