Genel Blog

Yasak Elma ne zaman, saat kaçta? Yasak Elma hangi gün, hangi kanalda? Yasak Elma 98. yeni bölüm fragmanı izle! Yasak Elma son bölümde neler oldu?

20

Yasak Elma ne zaman, saat kaçta? Yasak Elma hangi gün, hangi kanalda? Yasak Elma 98. yeni bölüm fragmanı izle! Yasak Elma son bölümde neler oldu?

Başrollerinde Nesrin Cevadzade, Eda Ece ve Şevval Sam gibi oyuncuların yer aldığı FOX TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma, geçen hafta yayınlanan heyecanla 97. bölümün ardındaki bu hafta da büyük bir heyecanla bekleniyor. Yasaklanmış Elma oyuncu kadrosuyla da dikkatleri çekiyor. Yasaklanmış Elma dizisi bu akşam 98. bölüm ile Star TV’de izleyici karşısına çıkacak. Peki, Yasaklanmış Elma ne zaman, saat kaçta? Yasak Elma hangi gün, hangi kanalda? Yasaklanmış Elma 98. yeni bölüm fragmanı izle! Yasaklanmış Elma son bölümde neler oldu?

YASAK ELMA YENİ BIRIM HANGİ GÜN, HANGİ KANALDA?

Yasak Elma 15 Şubat günü saat 20.00’da FOX TV ekranlarında izleyici ile buluşacaktır.

YASAKLANMIŞ ELMA YENİ BÖLÜM NE SÜRE, SAAT KAÇTA?

Yasak Elma 15 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’da başlayacaktır.

YASAK ELMA 97. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Şahika’nın ortadan kaybolması Ender’i şüphelendirir. Ender, Şahika’nın öldürüldüğünü düşünerek Hasan Ali’yi suçlar. Hasan Ali ise yaptıklarının bakımlı kalması için bütün gücünü kullanacaktır. Ender, herkese Hasan Ali’nin bir katil olduğunu ispat etmeye çalışır.

Bir önceki yazımız olan Kefaret 14. yeni bölüm fragmanı izle! Kefaret dizisi 14. bölümde neler olacak? Kefaret 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? başlıklı makalemizde fragmanı, gündem ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.