Genel Blog

Yasak Elma Şahika diziden ayrıldı mı? Nesrin Cevadzade Yasak Elma Şahika Öldü mü?

30

Yasak Elma Şahika diziden ayrıldı mı? Nesrin Cevadzade Yasak Elma Şahika Öldü mü?

Bilgiyo – Yasak Elma Şahika Sahiden Öldü mü? Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasaklanmış Elma dizisinde izleyenleri şok e eden gelişmeler yaşanıyor. Elinde silahla aniden beliren Cansu, tesadüfen tetiğe bastı. Cansu’nun silahından çıkan kurşun Şahika’ya isabet etti ve Şahika öldü. Ama söz konusu Şahika olunca Yasaklanmış Elma izleyenleri cenaze törenine bile inanamadı. Peki Şahika öldü …

Bilgiyo – Yasaklanmış Elma Şahika Aslında Öldü mü? Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasaklanmış Elma dizisinde izleyenleri şok e eden gelişmeler yaşanıyor. Elinde silahla aniden beliren Cansu, rastgele tetiğe bastı. Cansu’nun silahından çıkan kurşun Şahika’ya isabet etti ve Şahika öldü. Ama laf konusu Şahika olunca Yasaklanmış Elma izleyenleri cenaze törenine bile inanamadı. Peki Şahika öldü mü? Şahika’yı kim öldürdü?

Yasak Elma Şahika Gerçekte Öldü mü?

Fox TV kanalında izleyicilerin 4 sezondur beğeniyle izlenen Yasaklanmış Elma dizisinde herkesi şoke eden bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz hafta silahlı bir saldırıya uğrayan Şahika’nın cenaze törenini görebilen izleyenler şoke oldu. Bu şokun arkasından, dizinin izleyenlerinin aklında Yasak Elma Şahika öldü mü? sorusu oluştu. Daha önce de Hasan Ali tarafından tuzağa düşürülen ve zehirli şalgam suyu içirilerek öldürülmek istenen Şahika, bir kaç birim görünmeyen ve öldü sanılmıştı. Cesedi Hasan Ali’nin adamı göre denize atılan Şahika, birkaç bölüm daha sonra ortaya çıkmış, hatta Hasan Ali’yi öyle bir tongaya düşürmüştü fakat şirketinden hisse bile almıştı.

Bu defa Şahika ortadan kaybolmakla kalmadı, cenaze töreni dahi düzenlendi. Ama dizinin izleyenleri söz konusu Şahika olunca öldüğüne bir türlü inanamadı. Cenazenin arkasında Kaya’nın Ender ile yaklaşması ve kardeşinin ölmesiyle birlikte Hasan Ali’nin şirketindeki hisseleri satacağını duyurması entrikalar kraliçesi Şahika’nın ölmediğini düşündürdü.

Şahika’yı kim öldürdü?

Yasak Elma dizisinin entrikalar kraliçesi Şahika için cenaze töreni düzenlendi. Dizinin hayranları her ne değin Şahika’nın öldüğüne inanmak istemese de bir yandan da Şahika’yı kim öldürdü? sorusu cevap arıyor. Daha önce de Şahika öldü sanılmış hatta, Şahika karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade hakkında basında bir takım haberler bile çıkmıştı. Nesrin Cavadzade’nin bir dijital platformda yayınlanan Bir Başkadır dizisinde izinsiz oynadığı ve bu dizide program metni gereği küfür ettiği için diziden kovulduğu deha söylenmişti. Ama Şahika aniden bitmiş çıkageldi.

Ama belki şahika öldüyse, onu Cansu öldürdü. Geçtiğimiz bölümün sonunda elinde silahla bir anda ortaya çıkan Cansu, “Hepinizi öldürürüm” diye bağırmış, ve silahını kalabalığa içten doğrultup tetiğe basmıştı. Cansu’nun silahından meydana çıkan kurşun Şahika’ya isabet etti.

Bir önceki yazımız olan Çukur final senaryosu sızdı! Çukur dizisi finalde olacaklara çok şaşıracaksınız! başlıklı makalemizde çukur dizisi, çukur ne zaman final yapacak ve çukur ne zaman final yapacak 2021 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.