Genel Blog

Yasak Elma Zehra kimdir, kaç yaşında? Şafak Pekdemir eski hali merak edildi

17

Yasak Elma Zehra kimdir, kaç yaşında? Şafak Pekdemir eski hali merak edildi

Yasak Elma dizisinde Şafak Pekdemir erkek mi sorularına verdiği yanıtla magazin gündeminde ön plana çıkmıştı. Yasak Elma dizisinde Zehra karakteri dizinin hayranları kadar seviliyor. Yasaklanmış Elma’da Zehra Halit’in çocuğudur. Peki ama Yasaklanmış Elma’nın Zehra’sı Şafak Pekdemir kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı instagram adresi ne?

Yasak Elma Zehra: Sesimin kalın olmasını tasa ederdim.

Ses tonunun kalın olması ile cinsiyet değişikliği yaptığını düşünen vatandaşlar Yasaklanmış Elma Zehra karakterini canlandıran Şafak Pekdemir hakkında araştırmaya yapmaya devam ediyor. Şafak Pekdemir, ‘Sesimin kalın olmasını küçükken dert ederdim. ama derhal seviyorum. Taksi durağını aradığımda ”Tamam Şafak Bey” diyorlar’ açıklamasında bulundu.

Yasaklanmış Elma Zehra kimdir?

Halit’in ilk eşinden olan kızıdır. Halit’in çocuklarının içinde en büyüğü ve çok iyi bir abladır. tekrar tekrar babasının bütün eşlerini kıskanmıştır. Bugüne dek hiç aşık olmamıştır, dürüst içe evde kalmış olduğuna inanır.

Şafak Pekdemir kimdir?

19 Haziran 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Pekdemir, Beykent Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi’nin Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. 2009 tarihinde Aksine Dünya isimli tiyatrosu ile Bakırköy Belediye Tiyatrolarında izlenmiştir. 2010 tarihinde Savaş ve Uzlaştırma isimli tiyatroda rol aldıktan sonra 2011’de Tereddüd adındaki dizide Aslı Demircan karakterini canlandırmıştır. 2012 senesinde Leyla ile Mecnun dizisinde rol almış ve Nisan larakterini oynamıştır. Bu dizinin peşinde ise 2014 senesinde İncir Reçeli 2 filminde Halil Sezai ile başrol oyuncusu olmuştur. 

Şafak Pekdemir hangi dizilerde oynadı?

Yasaklanmış Elma / Zehra / 2018
Asla Vazgeçmem / İclal / 2015-2016
Leyla ile Mecnun / Nisan / 2012
Belirsizlik / Aslı / 2011
Türk Malı / Zehra / 2010

 

ŞAFAK PEKDEMİR’İN OYNADIĞI FİLMLER

Deli Aşk / Zeynep / 2017
İncir Reçeli 2 / Gizem / 2014

 

Bir önceki yazımız olan 'Cüneyt Arkın' sorusu 'Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu başlıklı makalemizde a haber, cüneyt arkın ve fenomen bilgi yarışması hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.