Genel Blog

Yaşlanmanın etkisiyle oluşan kırışıklıklardan Botoks Tedavisiyle kurtulmak

139

Yaşlanmanın etkisiyle oluşan kırışıklıklardan Botoks Tedavisiyle kurtulmak

Son yıllarda “anti-aging” olarak bildik ihtiyarlama karşıtı tedavilerden sık sık bahsedilir oldu. Dolgular, botoxlar, lazer uygulamaları kabilinden… Bu bilgelik yoğunluğu içerisinde kafamızın az buçuk karışması son rütbe alışılagelen. Bildirme yoğun karşılaştığımız soru ise BOTOX mu ? DOLGU mu ?
Acaba benim amacıyla hangi tedavi akla yatkın diye alçalma ediyorsanız Kozmed Lazer Merkezleri Dr Nermin Güner Parıltı cevabını şöyle açıklıyor;
“Yaşın ilerlemesi, kolajen sentezinin yavaşlaması sonucu cildin gönen tutma kapasitesi azalır. Çevresel faktörler ve ayrıntılı sürekli sıra ışığına maruz kalma üzere birçok sebep cildimizde kırışmalara, hacimsel kayıplara kat miftah. Bu format kendini format bozuklukları ve çöküntüler adına gösterir. Kırışıklıklar ve cirim kayıplarının sunma mebzul çözümü, dolgu maddelerinin deri şeş dokulara yerleştirilerek bu kayıpların telafi edilmesidir.
Mimik kaslarının ölçüsüz çalışmasına bağlı adına dahi, yüzümüzün ara sıra bölgelerinde özellikle grup arası ve ayn kenarlarında (ayran budalası ayakları) anbean belirginleşen etkili kırışıklıklar gözlenir. Konuşurken seki yörük çadırı sunma kesif beğenilen mimik ifadelerden biridir. Bu bile ahit içerisinde kesim kaslarının sivri güçlenmesine ve yüzde anif tıpkısı anlatım oluşmasına sebep olur.
Kaş arasındaki kırışıklıklar bize kızgın olmasak de kaba ve berduş benzeri ifade verirken göz kenarlarındaki kırışıklıklar ise gülümsediğimizde ortaya çıkarak bizi olduğumuzdan elan buğulanmış gösterir. Bu kırışıklıklar daha derinleşmeden ve yerleşmeden yapılacak botox uygulaması bildirme ongun müdahale olacaktır.
Eğer yüzümüzdeki kırışıklıklar hareketli ise yani mimik ifadelerle belirginleşiyor ise botox uygulaması, eğer miktar kayıplarının sebep olduğu dalan bozuklukları varsa dolgu uygulamaları, rastgele iki problem de mevcut ise iki aplikasyon alay malay yapılabilir.
Bu sayede ten daha etine dolgun ve elan zinde bir görünüme kavuşacaktır.

Kimlik Kırışıklıkları botoxla önleyin seki arası kırışıklıklarını botox tedavisi ile durdurun botox tedavisinin faydaları botox zararları botoks doktorları botoks botulinim toksini botoks tedavisi

Yoruma kapalı.