Genel Blog

YAYINDA! Maraşlı 10. bölüm izle tek parça! Maraşlı son bölüm full izle!

195

YAYINDA! Maraşlı 10. bölüm izle tek parça! Maraşlı son bölüm full izle!

Maraşlı dizisinin 10. bölümünde Yürek krizi geçirmesi sebebiyle hastanede olan Aziz’in durumu iyidir. Necati, hastanede Mahur ve Maraşlı arasındaki gerilimi ve aşkı ayrım eder. Mahur, Necati’ye içini döker, Maraşlı’nın ondan uzakta durduğunu da anlatır. Necati; Mahur’u, Maraşlı konusunda yüreklendirir. Necati’nin bu konuda bir planı mı vardır? soruları cevap aradı. Peki ama Maraşlı son bölüm nasıl izlenir?

Maraşlı 10. birim izle!

Maraşlı yayınlanan 10. bölümünde Savaş, hastanenin önüne gelmiştir ve İlhan’la ‘polise ihbar etme’ mevzusunu konuşurlar. İlhan uyuşturucu satacağına ölmeyi göze almıştır. Savaş, İlhan’a elinde işine yarayacak fotoğraflar olduğundan bahseder. İlhan fotoğraflara ulaştığında dönüşü olmayan bir yola girecektir…

Savaş, depodaki mal karşılığında Nevzat’ı alıkoyar. Sami, depodaki mallar ve Nevzat’ın hayatı üzerinden Maraşlı’yla pazarlık yapar. Maraşlı için Nevzat’ın hayatı daha kıymetlidir. Maraşlı’nın güvenli olmayan planı nedir?

Maraşlı son birim izle

Maraşlı’nın son bölümünde Mahur, Maraşlı’yı işten tümdengelim konusunda çok kararlıdır. Maraşlı, ona hala tehlikede olduğunu hatırlatır. Maraşlı, Mahur ile ilgili ses kaydı alır. Onu üzüyor olmaktan çok mutsuzdur ve yalan söylediği için vicdanı rahatsızdır. Maraşlı ve Mahur bir araya gelebilecek midir?

Sami’nin adamları, Mahur ve Maraşlı’ya pusu kurar. İkili kaçmayı başarır fakat Mahur vurulmuştur. Köşeye sıkışan Maraşlı, fazla kan kaybeden Mahur’u kurtarmak için Sami ile pazarlık yerine getirmek zorunda kalır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarabilecek midir?

 

Yoruma kapalı.