Genel Blog

Yaz İçin Hazırlıklar Yapalım

132

Yaz İçin Hazırlıklar Yapalım

Bu abece iyicene karşılamak lüzum misiniz? Tabiki ki istemez öyle değil mi? O Hâlde kendiniz için ayrımsız gösteriş yapın ve bu abece güzelliğinizle değişik kılın!
Selülitlerden kurtulun İlk adına yapmanız müstelzim selülitlerden kurtulmanın yolunu çıkarmak olmalıdır. Kumsalda bikini ile dolaşırken kötü görünümlü selülitlerden ayrılmak için semiz yiyeceklerden uzak durmalı, mübarek artağan su içmelisiniz. Spor tahsis etmek üstelik selülitin düşmanlarından biridir. Bunun yanı sıra kozmetik kremlerden yararlanabilir yahut selülite cebin geliştirilen lpg, mezoterapi kabilinden tedavilerden bindi alabilirsiniz.
Bikini ve mayo seçimi Cisim tipinize bakarak mayo ya de bikini seçiminizi yapmalısınız. Bu sezonun modası olan çiçekli ve renkli modellerden birini seçebilirsiniz. Fazla kilolarınızdan rahatsızsanız bikini ya bile mayonuza akıllıca aynı pareo almayı ihmal etmeyin.

Bronz aynı cilt Kumsala geçmiş indiğiniz dönem temiz olan görüntünüzden rahatsız oluyorsanız güneşe çıkmadan biraz dönme ilk bronzlaştırıcı kremlerden birini sürebilir yahut eğer dilerseniz solaryuma girebilirsiniz. Böylecene vücudunuzu tunç aynı tene başlangıçta hazırlamış olursunuz. Fakat çok solaryumun yarardan haddinden fazla beis getirebileceğini bile göz ardı etmeyin.
Zaman kremi Özellikle bu sene az çok ağır olan sıra ışınlarından faziletli esirgeme faktörlü kremler ile korunabilirsiniz. aksi hâlde ileride şişman deri tehlikeleriyle karşılaşabilirsiniz. Gündüz ışınlarının çok faal olduğu saatlerde ise güneşe çıkmamaya ilgi etmeli ve gölgede kalmayı yeğleme etmelisiniz.
Saçlara hizmet Devir ışınlarından çokça tez damarı bozuk etkilenen saçlarınızı şimdiden siper altına almalısınız. Kırılmalara cebin bakım kremlerinden ve maskelerinden müzaheret alabilir, ihtiyacınız varsa saçınızın uçlarından az buçuk kestirebilirsiniz.
Kilolara elveda Yaz aylarında tutkun kıyafetler altında sakladığımız vücudumuzun güneşe çıkma vakti geldiğine bakarak kilolardan birlikte tıpkı dakika önce boşanmak gerekir. Göveri ve ürün ağırlıklı beslenmeye başlamalı, eli nimetli su içmeli, antrenman hareketleri yapmalı, sıcak havalardan yararlanarak ağır ezgi yürüyüşler yapmalısınız.
Gardırobunuzu hazırlayın Kışlık kıyafetleri kaldırma vakti geldi. Yazlıklarınızı raflara dizerken sezonun modası olan çalışkan renkleri ve desenlileri elinizin altında olacak yerlere koymaya başlamalısınız. Beyaz Zehir ve sarının çokça moda olduğu yaz günlerinde eğer bu renklerde tıpkı kıyafetiniz yoksa yegâne almanızı öneririz.
Cildinizi hazırlayın Cildinizi güneşe hazırlarsanız yaz aylarından sunma az zararla kurtulursunuz. Sıra ışınlarından kuruyacak olan cildinize güneşlenmeden evvel peeling yapmalı, cildinizi eli nimetli mübarek nemlendirmelisiniz. Evde kendinizin hazırlayacağı maskelerden müzaheret alabileceğiniz gibi kozmetik ürünlerinden kendinize uygun olanından kullanabilirsiniz.
Ayaklara hizmet Şita aylarında saklandıkları yerden gezinti vakti mevrut ayaklarınızın hizmet zamanı birlikte gelmiştir. Boş ayakkabılar ile özen çekecek olan ayaklarınıza özen göstermeli, ahenktar namına pedikür yapmaya veya yaptırmaya özen göstermelisiniz.
Pozitif düşünün Bahtiyar aynı yaz dönemi eylemek amacıyla ruhunuzu da sıcak günlere hazırlamalısınız. Ufak şeylerden bahtiyar olmayı öğrenir ve fazlalık düşüncelere cemaat olursanız istediğiniz mutluluğu yakalayabilirsiniz. Havaların güzelleşmesiyle alay malay yaza muamele etmek için ayan havada sevinçli antlaşma geçirmeye bakın. Ailece hafta sonlarınızı parklarda geçirebileceğiniz kabil piknik alanlarında piknik yapabilir yahut brunch (kahvaltı) yapabilirsiniz.
Ürünler * Çağ spreyi, Estee Lauder Oil Free Anti Aging Sun Spray, fiyatı 59 YTL * Saç ve üst spreyi, Shiseido Refreshing Sun Protection, fiyatı 67 YTL * Tarih yağı, Arko Rutubet, fiyatı 13,50 YTL. * Bronzlaştırıcı zaman hasım, Oriflame, fiyatı 15.60 YTL. * Güneşten yardımcı krem, Babe, fiyatı 45.50 YTL. * Güneş sonrası hizmet kremi, Clinique, fiyatı 42 YTL. * Sıra sütü, Loreal Solar Expertise ihtiyarlama karşıtı vücut sütü, fiyatı 25.99 YTL

Kimlik yaza tedbir yaza bittabi hazırlanmalıyım yaz üzere hangi yapabilirim yaz mevsiminde nelere özen edilmeli yaz mevsiminin sırları gökçe yazın püf noktaları

Yoruma kapalı.