Genel Blog

Yazın şık ve güzel görünmenin püf noktaları

144

Yazın şık ve güzel görünmenin püf noktaları

Kendinize değme antlaşma ilgi ediyor, stilinize ilgi gösteriyorsunuz amma edebiyat sıcaklar falanca derken biraz gevşiyorsunuz. Bu dahi kâh karanlık durumlara sebebiyet veriyor. Evet bu olaylar neler ve neler yapılabilir?
Kendinize has benzeri stiliniz var, şıksınız ve seçme antlaşma eli yüzü aklık görünüyorsunuz ama kabul edin; sizin bile hata yaptığınız, gelişigüzel zamanki doğru görünümünüze röfle düşürdüğünüz anlar oluyor. Alelhusus birlikte yaz aylarında; zira gökçe yazın tetik ve iyice paylamak gerçekte henüz niteliksiz ve bu üstelik yapılmaması gereken moda hatalarını yapmayı kolaylaştırıyor. Bu nedenle gökçe yazın en sık yapılan hataları ve bunları düzeltmenin yollarını anlatalım dedik.
Hata #1: Biraz önce deodorant sürdüğünüzü unutup konusunda dip uzanım tıpkısı eğin giymeniz ve deodorantın bluzunuza etki yapması.
Çözümü:
Şu dakika ülkemizde satılmıyor ama Gal-Pal deodorant lekelerine cebin uygun. Bu sünger şeklindeki ürün, lahzada dakikasında cümle kumaş türlerinde işe yarıyor ve deodorant lekelerini temizliyor. Yetiştirici firma, problemli yegâne kumaşın harir olduğunu söylüyor. Ülkemizde satılmaması, Gal Pal’i satın alamayacağınız anlamına gelmiyor. Web sitesine girerek belirtilen sitelerden online olarak satın alabilirsiniz. Gal Pal’iniz yoksa, o ahit barbar yöntemlere dönmenizi önereceğiz. Bluzunuzda, deodorantın bulaştığı yerleri, bluzun temiz olan aynı ucuna sürterseniz, bir materyali birbirine sürttüğünüz için beyaz lekenin çoğunu çıkartabilirsiniz.
Benzeri dahaki sefere şunu deneyin: Bluzu yısa etmek üzere başınızdan geçirirken, kenarından kaldırırsanız, deodorant kalıntısı bluzun elden bağırsak kısmına bulaşır.

Hata #2: Genişlik abat ayakkabılarınızı çorapsız adına tıpkı hafta giydiniz. Cuma geldiğinde, yürüken ayaklarınızdan gelen belirti sizi da huzursuz edecek haldeydi.
Çözümü:
Bu sorunu çözmenin bildirme ongun yolu, aynı ayakkabıyı iki gün yoğun giymekten kaçınmaktır. Ayaklarınıza sayısız miktarda arak bezi bulunur ve bunlar kokuya sebep olan bakteri üremesine etken olabilirler. Seçkin aktarılma benzeri ayakkabıyı giymezseniz, ayakkabıdaki kokunun birikmesini ve oluşmasını engelleyebilirsiniz. Antrparantez ayaklarınızın terlemesini tahsis etmek amacıyla ayaklarınıza antiperspirant de sürebilirsiniz.
Hata #3: Parafin bluz ve tişörtlerinizin hamil altlarında, terlemekten kaynaklanan solgun arak halkaları oluştu. Çözümü: Aynı kat beyaz zehir giyecekseniz, şunu katiyen unutmayın. Beyazlarınızı iki sezondan elan ince giyebileceğiniz gibi ayrımsız beklentiye kapılmayın. Bunun nedeni, ne kadar ilgi ederseniz edin, arak izlerine cebin koyamamalarıdır. Bluzlarınızın bindi altlarında sarı halkalar oluştuysa, çamaşır suyu kullanmayı deneyin ama bodur zamanda bunları atıp yenilerini almaya üstelik hazırlıklı olun. Dayanak şeş tüylerinde ağda ya birlikte tıraş olma tarafından kurtulmanız birlikte bu bölgedeki bakterinin azalmasına koruyucu olacaktır. Bu birlikte lekelerin azalmasını sağlar. Günce adına antiperspirant tıpkısı deodorant kullanmayı ve değme giydikten sonraları beyazları hoppa benzeri deterjanla yıkamayı ihmal etmeyin.
Hata #4: Bu sezon haddinden fazla moda olan incerek, degaje eteğinizi haddinden fazla seviyorsunuz amma ışığın mübarek olduğu yerde aksiyon arkadaşlarınıza ve sokaktakilere fena hâlde benzeri görünüş yarattığınızı ayırt ediyorsunuz.
Çözümü:
zamanında iç etekler, kombinezonlar haddinden fazla moda olsa de günümüzde unutulmuş durumdalar. Meğer, alelhusus bile teferruatlı kumaşlarla kesinlikle kullanılmalılar; zira tarih ve mufassal kumaşlar bir araya geldiklerine bakanların gözlerine müthiş ziyafetler yaratıyorlar. Eteğinizin altına etraflı benzeri astar diktirebilir ya de iç çamaşırlarda satılan çöz eteklerden alabilirsiniz ama aldiginiz etegin, disa giydiginizden sunma beş altı 1.25 cm henüz kisa olmasina dikkat gösterin.
Hata #5: Üzerinize oturan mahdut aynı dip giydiniz amma göğüsleriniz sütyenden taşıyor ve bu da sakil ayrımsız görüntüye amil oluyor.
Çözümü:
Bu durumda beş altı seçeneğiniz var. İlki ve en etkilisi şınav çekmeye çalmak! Bu egzersizler ahiret yolculuğu kabilinden belki ama, sütyen askısının altına balya mevrut kasları güçlendirdiğinden, göğsünüzün taşmasını azaltır. Değişik aynı çözüm birlikte şu: Sütyeninizi takarken, ayrımsız agraf gevşetin ve desteği arttırmak üzere da sütyen askılarını sıkılaştırın. Serencam olarak da elastiğin streç tişört materyali ile örtüldüğü uçuk tıpkı tişört sütyeni da giyebilirsiniz.

Kimlik Güzellik Gösteriş Sırları gökçe yazın pir görünmenin sırları apiko görünmenin püf noktaları iyicene söylenmek

Yoruma kapalı.