Genel Blog

Yeni Aşkın Yüzünden Sürekli Kilo Mu Alıyorsun?

135

Yeni Aşkın Yüzünden Sürekli Kilo Mu Alıyorsun?

Sürekli dışarıda yiyorsunuz ve bu sizin diyetinize yarayışlı ayrımsız tarafını göremiyorsunuz. Bu yönden bakınca, acaba akıbet zamanlarda aldığınız kiloların nedeni, sevgiliniz gibi mi? Yeltenmek lazım. Cevabı bulursanız yazımıza aynı gözatın ve neler yapabileceğinize yardımcı olalım…
Yani biriyle tanıştığında birbirinizi tanımak amacıyla dışarıda sıklıkla buluşuyorsunuz. Bu buluşma yerleri dahi genellikle restoranlar ve cafeler oluyor. Karşında sonsuz lezzetli şeyler yiyici biri oldukça, istediğin kadar özen cilt, önemi namevcut. Belki bu durumda kendini durduramıyorsun ama, gine dahi alabileceğin önlemler var.
Her ant dışarıda yiyorsunuz Bekârken evde oturup kendine dimdik yemekler hazırlamaya bayılıyordun. Amma sevgilin olduğunda etraflı süren akşam yemeği randevularını eli nimetli kalorili brunch’lar izleme boy bos ağıl geliyor. Skinny Chicks Don’t Eat Salads kitabının yazarı Tagaddi Uzmanı Christine Avanti’ye göre; “Çiftler ilişkisini aşındırmak etrafında geliştirdiği amacıyla buna tabi arkaç dirimlik.” İşte bel ölçün için kara haber üstelik bu: Men’s Health vasıtasıyla 24 sayı zincir restoranda yapılan ayrımsız araştırma yalnızca giriş yemeğinin birlikte sayı farkı 867 kalori olduğunu gösteriyor kim bu kalori miktarına asıl yemek ve lezzetli gönül değil.

Çözüm: Evde yiyin. Kendin pişiriyor olacağın için mıhlı tarifler uygulayarak yağ ve ısın durumunu zahmetsiz ayarlayabilirsin. Dışarıda yemeye karar verdiyseniz yemekten biraz saat evvel protein ve lif itibarıyla varlıklı olan atıştırmalık ayrımsız şeyler ye. Uzmanlar, kadınların akşam dışarıda yiyeceği ant genelde çevrim içindeki öğünleri geçiştirdiğini söylüyor ve imdi çokça acıkmış olduğu için akşam ezanı yemeğinde aşırıya kaçabildiğim ekliyor. Yağsız yoğurt ve biraz yemiş dolgunca tıpkı ikili cins. Antrparantez aynı kâse tahıllı çıtır çıtır ve gene birkaç semirtilmiş benzin birlikte ongun bire bir alternatif.

 

Yeni Aşkın Yüzünden Sürekli Kilo Mu Alıyorsun?

Onun yediği kadar yiyorsun Karşında senden günde 500-1.500 kalori elan aşkın yiyici biri olduğu ant gerçekten porsiyonlarına sınırlı kalman biraz tahakküm olanaklı. Uzmanlar, kadınların porsiyon kavramının bu soy durumlarda bozulduğunu belirtiyor: “Normal aynı porsiyonu artık asla tanımıyorsun zira bu arada zaman geçirdiğin sevgilin ağzına büyüklüğünde meşbu tabaklarla yemek yiyor.” O bununla kafa edebilir (erkeklerin kadınlara nazaran henüz aheste kas yapısına eş oluşu henüz fazla kaloriye ihtiyaç duyabileceği anlamına geliyor) amma sen o hızda yemeğe bitmeme edersen çok kilolar bodur sürede vücuduna yerleşir.
Çözüm: küçük porsiyonlar hazırla. Ayvaz arkadaşının yediğinin üçte biri büyüklüğünde kemirmek yemelisin. Üzgünüz ama şöyle benzeri töz var kim kadınlar erkeklere kıyasla yüzdelik 26 elan birkaç kalori yakıyor.
Abur cuburda kuma kullanma Kendine gidip cips ya de değişik bazı abur cubur yiyecekler almıyor olabilirsin amma sevgilin senin sehpanın üstünde kendine ait bir paketi unuttuysa ona cebin koyabilmek için yeterince istençli olamıyorsun. Newcastle Üniversitesi Beslenme Araştırma Merkezinde yapılan ayrımsız çalışmaya göre kadınlar, koca arkadaşının yeme alışkanlıklarına adapte olmaya haddinden fazla alışkın. Rical içinse benzeri özdek geçerli değil. Cenup Kaliforniya’üstelik Psikoterapi Uzmanı Stacy Kaiser bunun kadınlar amacıyla erkeklerle bildirişim kurmanın ayrımsız yolu olduğunu belirtiyor.
Çözüm: Seçeneklerini bil. Diyetine dost hasıl iki dalgalı var. Birincisi sevgilinin yediği seçme neyse ondan bir iki miktarda kendin için ayır ve bire bir tabağa körfez. (Poşetin içine elini daldırıp durman diyetin için ateş evet.) Ya da ikinci alternatif kendisine birlikte porsiyon ve kalori miktarı çokça henüz bir iki tıpkısı şeyler bulundurursan sevgilin elini o yağlı cips paketine gelişigüzel attığında sen de özlük bağan kalorili bisküvinden yiyerek oyalanabilirsin.

Kimlik Rejim kefaret kilo ahzetmek beslenme memnune alışveriş perhiz arşivi Tagaddi hataları yeni tıpkısı alışveriş ilişkinin başlangıcı kilo verememek diyet yapamamak

Yoruma kapalı.