Genel Blog

Yeşilçam oyuncusu Muharrem Erdemir koronavirüs nedeniyle entübe edildi

51

Yeşilçam oyuncusu Muharrem Erdemir koronavirüs nedeniyle entübe edildi

Çok sayıda dizi, film ve reklamda yer alan oyuncu Muharrem Erdemir, koronavirüse yakalandı. Durumu ağırlaşan Erdemir, entübe edildi.

Endişelendiren bu haberi; Övünç Akay duyurdu. Akay, “Çok Değerli dostumuz usta oyuncu Muharrem Erdemir, dört gün önce Bağcılar Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Covid-19 testi fazla meydana çıkan Muharrem Ağabey, dün maalesef entübe edildi” dedi.

Uzun süredir öksürük belirtisi olduğunu ve ailesinin Erdemir’i hastaneye gitmesi için ikna edemediğini söyleyen Akay, “Virüs akciğerlerini kaplamış ve akciğerlerinde problem olduğu da ortaya çıkmış. Muharrem Ağabey maalesef yoğun bakımda uyutuluyor ve vücudu oksijen kabul etmiyor. Ne olur dualarınızı esirgemeyin” dedi.

Çok sayıda dizi ve sinema filminde rol bölge Muharrem Erdemir, bir dönem Yeşilçam’a Gönül Verenler Derneği’nin başkanlığını yaptı.

Bir önceki yazımız olan Buray kimdir, kaç yaşında, nereli? Buray şarkıları! başlıklı makalemizde buray, buray aslen nerelidir ve buray hoşsöz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.