Genel Blog

Yeşim Erçetin kimdir, kaç yaşında, nereli? Yeşim Erçetin evli mi?

20

Yeşim Erçetin kimdir, kaç yaşında, nereli? Yeşim Erçetin evli mi?

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ın bugünkü konuğu eski manken Yeşim Erçetin. İşte Benim Stilim yarışması ile bilinen Erçetin, açıklamalarıyla ve daha önce yaptığı evliliklerle sıkça gündeme gelen bir isim.

YEŞİM ERÇETİN KİMDİR?

1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yeşim Erçetin, 1996 yılında Neşe Erberk mankenlik ajansında profesyonel mankenlik yapmaya başlamıştır. HBB (Sporazzi), Kanal 6 (Top Secret), 2000 yılında Best TV’de (Yeşim), MMC (1’den 3’e) adlı programların sunuculuğunu üstlenmiştir. Show TV (Zeynep), Kanal D (Sensiz Olmuyor), Kanal D (Serseri) gibi dizilerde de oyunculuk yapmıştır.

Erçetin, 2000 yılında evlendiği Ozan Orhon’dan 20 Ağustos 2003 tarihinde boşanmıştır. İkilinin ‘Lara Yağmur’ adında bir kızı vardır. 2010 yılında Emre Matraş ile evlenmiş ve bu evliliğinden de ‘Masal’ adında bir kız çocuğu olmuştur. Gözü Kara fotoğrafları uzun süre konuşulan çift, 1 Nisan 2015 tarihinde boşanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Gelinim Mutfakta Seda kimdir, neden diskalifiye oldu? başlıklı makalemizde gelinim mutfakta, gelinim mutfakta ilayda ve gelinim mutfakta kim elendi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.