Genel Blog

Yet Another Cleaner

21

Yet Another Cleaner

Bilgisayarınızı keza güvende, ayrıca çabuk hemde temiz tutup koruyabilmek için bir program arıyorsanız Yet Another Cleaner bütün sizin aradığınız program. İçerisinden bir fazla faydalı vasıta barındıran programı kullanarak, bilgisayarınızdaki zararlı program ve dosyaları temizleyebilirsiniz. Herhangi bir nedenle aldığınız hatalarda ise bilgisayarınızın işletim sistemini tamir edebilen Yet Another Cleaner, her bilgisayarda bulunması gereken programlar aralarında yer alıyor. Ayrıca programı kullanarak internet tarayıcınıza bulaşmış kötü amaçlı eklentiler olan Delta, V9 ve Qvo6 gibi eklentileri kolaylıkla kaldırabilirsiniz. bununla beraber internet tarayıcınızın içerdiği geçmiş data ve verileri temizleyerek özel verilerinizin güvende kalmasını sağlamış olursunuz.

Yet Another Cleaner, emniyet devi Avira ile yaptığı anlaşmanın gerisinde Avira’nın virüs tarama motorunu ve çekirdek teknolojisini kullanmaya başladı. Bu sayede Yet Another Cleaner kullanarak bilgisayarınıza sağlam bir emniyet kalkanı oluşturabiliyorsunuz. Yet Another Cleaner kullanan kullanıcılar zengin bir virüs tanımlama veritabanına ve etkili bir virüs tnaımlama mekanizmasına doğal olarak sahip oluyorlar.

Yet Another Cleaner’ın sahip olduğu sade ve kullanımı basit arayüz tamamen programı hiç bir problem yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca programın hoş ve modern tasarımı kullanımını daha da eğlenceli hale getirmektedir.

Özellikler:

İnternet tarayıcınızın geçmişini ve içerdiği zararlı eklentileri en ince ayrıntısına kadar silerek temiz miktar Bedava ve kullanımı basit Açıklanmış verileri güvenli bir şekilde temizler Zararlı görünen takip aktiviteleri engeller Bilgisayarınızı yavaşlatan sorunları tespit ederek onarımını gerçekleştirir Bilgisayarınızda ıvır zıvırları siler ve sürücü güncellemelerini yapar Bilgisayarınızın sorunsuz ve akıcı bir şekilde çalışmasını sağlar Zararlı yazılım ve enfeksiyonları siler

Bilgisayarınızın güvenliği ve performansı açısından oldukça yararlı olan Yet Another Cleaner’ı bedava olarak indirerek anında bilgisayarlarınız kullanmaya başlayabilirsiniz.

İndir

Bir önceki yazımız olan Free USB Guard başlıklı makalemizde free usb guard, free usb guard download ve free usb guard indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.