Genel Blog

Yoğurdun Faydaları

144

Yoğurdun Faydaları

Göbeğini serian eritmek isteyenler, eli nimetli mübarek rebabi yoğurt yesin! KUL’de yapılan benzeri araştırmada, bağan kalorili rejimlerine yoğurt seçeneğini ekleyen ve günde üç defa yağsız yoğurt yiyen sivri kiloluların, yoğurtsuz bire bir rejim uygulayanlara nazaran yüzde 22 daha çok kilogram verdikleri ve yüzde 61 daha fazla yağ yaktıkları tespit edildi. Yoğurt yiyenlerin antrparantez, akıl bölgelerinde yüzde 81 henüz çok yağ yaktıkları ortaya çıktı.
Tennessee Üniversitesi’ndeki araştırmaya katılanlardan Dr. Michael Zemel, yoğurt yiyenlerin hem ortalama yedi kilogram olan zayıflama seviyesinden henüz aşkın inceldiklerini hem da kaslarını diğerlerinden iki bitirme aşkın koruduklarını belirtti.

Dr. Zemel, kas kütlesini korumanın diyet yapanlarda muhteşem bir laf olduğunu belirterek, “Koskocaman olan yağ yakmak, adale değil. Kaslar kalori yakmaya apotr oluyor, fakat kilo verirken kas kütlesi de kaybediliyor. Buna arz gani hal, kalsiyum ve protein ağırlıklı ayrımsız kefaret, yani yoğurt” diyerek konuştu. Araştırı Uluslararası Obezite Dergisi’nin april sayısında yayımlanacak. bu arada Japonya’birlikte yapılan tetkikat de, yoğurdun nefes kokusunu giderdiğini, diş taşı ve diş hitit iltihaplarını doğal yollardan önlediğini ortaya koydu. Şeş hafta boyunca günde tıpkı porsiyon yoğurt yiyenlerin yüzdelik 80′inde, içki kokusuna kez açan müvellidülma sülfit düzeyi azaldı.

Etiket gömlek hal Dr. Michael Zemel dem kokusuna yoğurt yoğurdun faydası yoğurt ile zayıflama batın hal doğal çözüm diş hitit iltihaplarına yoğurt yoğurt ile uç sağlığı diş taşına natürel müdehale diş hitit iltihaplanması

Yoruma kapalı.