Genel Blog

Yoğurt ve Diyet

133

Yoğurt ve Diyet

Yararları saymakla sonsuz yoğurdun, yağ yakma özelliğiyle tez kilogram yüklemek ve hele hatır bölgesindeki fazla kilolardan sıyrılmak isteyenler için ideal tıpkısı rızık olduğu belirlendi.
ABD’da yapılan tıpkısı araştırmada, düşük kalorili rejimlerine yoğurt seçeneğini ekleyen ve günde üç posta rikkatli yoğurt yiyen ölçüsüz kiloluların, yoğurtsuz ayrımsız diyet programı uygulayanlara göre yüzdelik 22 henüz çok kilo verdikleri ve yüzde 61 henüz aşkın yağ yaktıkları tespit edildi. Göbeğini acilen eritmek isteyenler, ayrıntılı yoğurt ile bu eritme işinin kolaylıkla galibi siz olabilirsiniz. Zira yoğurt yiyenlerin hele, akıl bölgelerinde yüzdelik 81 oranında daha fazla yağ yaktıkları belirlendi.
Tennesse Üniversitesi’nde yapılan araştırmaya katılanlardan Dr. Michael Zemel, yoğurt yiyenlerin kas kütlesinin de diğerlerine oranla iki mezuniyet çok korunduklarını belirtti.

Antrparantez Japonya’birlikte yapılan tetkikat dahi, yoğurdun kan kokusunu giderdiğini, kefeki ve diş hitit iltihaplarını katıksız yollardan önlediğini iddaa ediyorlar. Şeş hafta boyunca günde tıpkı porsiyon yoğurt yiyenlerin yüzdelik 80’inde, soluk kokusuna misil açan müvellidülma sülfit düzeyi azaldığı ortaya çıktı.

Etiket yoğurt diyeti yoğurt yoğurt diyeti ile zayıflama yoğurt diyeti ile ilgilendiren araştırmalar yoğurt diyetinde uzman açıklamaları bağan kalorili yoğurt diyeti çabuk kilo yöneltmek istiyorum göbek hal yoğurdun faydaları

Yoruma kapalı.