Genel Blog

Yok artık, Yasak Elma’da Şahika öldü mü? Fox TV dizisinde deprem var!

142

Yok artık, Yasak Elma’da Şahika öldü mü? Fox TV dizisinde deprem var!
Yok artık, Yasak Elma’da Şahika öldü mü? Fox TV dizisinde deprem var!

TelevizyonGazetesi.com/ Teferruat – Haram Elma dizisinin senaristleri Doruk gibi haddinden fazla hayır tıpkısı karakteri öldürür mü adsız amma, dizinin 1 Küçük Ay Pazartesi akşamı yayınlanacak olan kullanılmamış bölümü için yayınlanan fragmanda Erdal Özyağcılar’ın canlandırdığı Hasan Mehabetli Kuyucu karakterinin “Ölmüş” şeklindeki sözü dizinin hayranlarını şok etti.

Nesrin Cavadzade’nin Bire Bir Başkadır isimli Netflix dizisinde söylediği sözler dolayısıyla yapımcı Fatih Aksoy ile rehavet yaşadığı ve diziden çıkartılmayı düşünüldüğü şeklindeki duyum önceki hafta basına yansımıştı. Ancak Fatih Aksoy ile Nesrin Cavadzade setten bire bir foto paylaşmış ve tıpkı anlamda bu iddiaları ti’ye almıştı. Deminden Şahika karakterinin diziden ayrılması kabilinden tıpkısı uzanım kavi de akıllıca değil.

Yok artık,Yasak Elma'da Şahika öldü mü? Fox TV dizisinde deprem var! 1

Ancak Haram Elma’nın düşmekte olan ve toparlanma ihtiyacı kâin reytingleri dolayısıyla heyecanı yükseltmek üzere tıpkı rüya sahnesi gibi bir öz düşünülmüş kabil. Bittabi ki bunlar varsayım. Ne olduğunu ancak 1 Küçük Ay Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 96.bölümde görebilirsiniz.

Zirve ile Ender karakterlerinin işbirliği yapması izleyicileri tasalı etmişti. Baht karakterinin dahi Çağatay’dan yana şanssızlığı bu tepkileri artırmıştı. Yani senaryoya müteveccih filhakika pahal bire bir tenkit dalgası vardı.

Acaba yapım ekibi Zirve üzerinden tıpkısı kalem kavgası başlatarak bu çeşit eleştirilerin vurdumduymaz planda kalmasını mı hedefliyor? Tabii ki bu sorunun yanıtı dahi yok. Amma aynı hamur var kim, 96.bölüm fragmanında Zirve zehirli şalgam suyunu meşrubat ve yere yığılacak. Hasan Mürtefi Kuyucu birlikte onun başında ve öldüğünü öğrenince de denize atılmasını istiyor.

Haram Elma dizisinde davranışlar ve entrikalar yine bitmiyor. İşte 96.bölüm 1. fragmanı:

Fragmanın yayınlanmasının arkası sıra dizi hayranları sosyal medyada yaptıkları yorumlarda Zirve’nın ayrılması durumunda dizinin tadının kalmayacağına müteveccih yorumlar bırakıyor.

İşte içtimai medyaya yansıyan Doruk yorumları:

“Doruk ölürse kim sinsilik yapacak ben onu düşünüyorum şu zaman.”

“Şahika ölürse dizinin tadı kalmaz, saçmalamayın Doruk’sız oyun mu oynanır?”

“Şahika ölürse katiyen izlemem diziyi, sonuç zamanlarda Yıldız’dan daha mantık akım ediyordu.”

“Doruk, Nadir’i birlikte böyle zehirlemişti almak ki güya yaşattığını yaşamadan ölmezmiş koca.”

“Delirdin mi senarist genişlik yüzü sıcak karakterlerimizi öldürerek reyting artışı olmuyor kusura iaşe…”

Yoruma kapalı.