Genel Blog

Yok artık, Yasak Elma’da Şahika öldü mü? Fox TV dizisinde deprem var!

130

Yok artık, Yasak Elma’da Şahika öldü mü? Fox TV dizisinde deprem var!
Yok artık, Yasak Elma’da Şahika öldü mü? Fox TV dizisinde deprem var!

TelevizyonGazetesi.com/ Teferruat – Haram Elma dizisinin senaristleri Zirve kabil çokça yararlı aynı karakteri öldürür mü bilinmez ama, dizinin 1 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanacak olan yıpranmamış bölümü için yayınlanan fragmanda Erdal Özyağcılar’ın canlandırdığı Hasan Ulvi Kuyucu karakterinin “Ölmüş” şeklindeki sözü dizinin hayranlarını alışılmadık etti.

Nesrin Cavadzade’nin Aynı Başkadır isimli Netflix dizisinde söylediği sözler dolayısıyla yapımcı Fatih Aksoy ile güçlük yaşadığı ve diziden çıkartılmayı düşünüldüğü şeklindeki istihbarat önceki hafta basına yansımıştı. Ancak Fatih Aksoy ile Nesrin Cavadzade setten benzeri fotoğraf paylaşmış ve tıpkı anlamda bu iddiaları ti’ye almıştı. Demin Zirve karakterinin diziden ayrılması kabilinden benzeri nitelik metanetli üstelik akla yatkın değil.

Yok artık,Yasak Elma'da Şahika öldü mü? Fox TV dizisinde deprem var! 1

Fakat Haram Elma’nın düşmekte olan ve toparlanma ihtiyacı mevcut reytingleri nedeniyle heyecanı arttırmak üzere ayrımsız düş sahnesi kabil bire bir öz düşünülmüş türlü. Tabii kim bunlar varsayım. Hangi olduğunu ancak 1 Gücük Ay Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 96.bölümde görebilirsiniz.

Şahika ile Ender karakterlerinin işbirliği yapması izleyicileri rahatsız etmişti. Şans karakterinin üstelik Çağatay’dan yana şanssızlığı bu tepkileri artırmıştı. Yani senaryoya yönelik elhak okkalı tıpkı tenkit dalgası vardı.

Acaba imal ekibi Şahika üzerinden benzeri kalem kavgası başlatarak bu garip eleştirilerin köylü planda kalmasını mı hedefliyor? Tabii kim bu sorunun yanıtı da namevcut. Ama aynı üs var kim, 96.bölüm fragmanında Zirve ağılı şalgam suyunu meşrubat ve yere yığılacak. Hasan Uca Kuyucu birlikte onun başında ve öldüğünü öğrenince dahi denize atılmasını istiyor.

Haram Elma dizisinde hâller ve entrikalar esasen bitmiyor. İşte 96.bölüm 1. fragmanı:

Fragmanın yayınlanmasının ardından sekans hayranları toplumsal medyada yaptıkları yorumlarda Şahika’nın ayrılması yerinde dizinin tadının kalmayacağına yönelik yorumlar bırakıyor.

İşte sosyal medyaya yansıyan Zirve yorumları:

“Doruk ölürse ki sinsilik yapacak ben onu düşünüyorum şu an.”

“Doruk ölürse dizinin tadı kalmaz, saçmalamayın Doruk’sız oyun mu oynanır?”

“Şahika ölürse katiyen izlemem diziyi, sonuç zamanlarda Baht’dan henüz mantık cereyan ediyordu.”

“Şahika, Bulunmaz’i dahi böyle zehirlemişti eylemek kim sözde yaşattığını yaşamadan ölmezmiş adam.”

“Delirdin mi senarist sunu müstehap karakterlerimizi öldürerek reyting artışı olmuyor kusura bakma…”

Yoruma kapalı.