Genel Blog

Yorgun Bir Vücut Artık Tarihe Karışıyor

130

Yorgun Bir Vücut Artık Tarihe Karışıyor

Sigara, etil alkol ve uykusuzluğun vücuttaki inatçı etkilerinden ayrılmak basit ve üstelik olabilir mü? Tamam… Size vereceğimiz ipuçlarıyla kimse yorgunluğunuzu yüzünüzden okuyamayacak imdi!
1.Aşama: Partiden çabucacık sonraları
Ne geceydi amma! Yatmadan evvel vücudunuzu devrisi güne hazırlayacak beş altı ivedi uygulamaya ihtiyacınız var.
Uyurken enerji toplayın Cildiniz alelhusus şimdi neme ihtiyaç duyar. Yatmadan evvel çayla yapacağınız rahatlatıcı benzeri anti-ruhsal gerilim maskesinin şeb süresince etkisini göstermesini bekleyin. Nazik tıpkısı çamçak akarsu üstelik ertesi zaman metabolizmanızın normal çalışmasına havari olacaktır.
Geceleyin boyunca kap göze bölünmesini en son düzeyde gerçekleştirir. Deri, bu çalışmayı da etraflıca saf olduğunda metin benzeri şekilde gerçekleştirir. Temizlik işlemi için ihtiyacınız olan materyal; enerjik bire bir özleştirme jelidir.

2.Aşama: Devrisi zaman
İki seçeneğiniz var; evet yataktan çıkmamak evet bile akilane ürünlerle kısa sürede birlik görünmek…
Ten ve saçlara ilk yardım Peeling deli dolu etraflıca temizleyici tıpkı şampuan, saçlardaki jöle evet bile püskürteç kalıntılarını ve sigara kokusunu alıp götürür. Duşun altında pus uçlarınızla saç derisine masaj yapın ve suyla durulayın. Vücudunuz de tazeleyici duş jeliyle canlanacaktır. Mango ekstreli yüz bakımı, genişlik solmuş ciltlere bile etkin bir titrem kazandırıyor. Dudak bakımı jeli ise ark dudakları yeniliyor.
Gözleriniz yorgun mu görünüyor?
Gözaltlarındaki dip gölgeleri birinci sınıf bire bir kapatıcıyla tam ayrımsız ağıl getirebilirsiniz. Aynı fırça sebebiyle arkası sıra parmak uçlarınızla kapatıcıyı ayn altlarınıza güzel yedirin. Seçtiğiniz damga tonunun fondöteninizden aynı ton peyda olmasına ilgi edin. Henüz ağırlık vaziyetler üzere bir nice markanın arzulu ürünleri da bulunuyor. La Roche Posay, Biotherm evet üstelik Lancome’un kapatıcıları böyle ahval için ideal.
3.Aşama: Bir hafta sonra
İşte diri tıpkı manzara amacıyla etkin makyaj hileleri:
1- Gözlerinizin içine soluk-parafin aynı göz kalemi çekin. Bu, gözlerinizdeki kırmızılığı nötralize eder.
2- Yüzünüzde kalıplı yerine ışığı yansıtan pigmentler içeren vitamin kremleri kullanın. Cildiniz anında canlanacaktır.
3- Yanaklar için: Tunç ruz pudraları, cildin genç aynı manzara kazanmasını sağlayacaktır.
Kelebek, Nilüfer Pazvantoğlu

Etiket usanç güçsüz üzeri güne cıvıl cıvıl koparmak işe yorgun başvurmak istemiyorum gözlerin yorgun görünmemesi gözlerin apışık görünmesi

Yoruma kapalı.