Genel Blog

Yüzdeki Kırışıklığı Gidermede En Yeni Teknikler

116

Yüzdeki Kırışıklığı Gidermede En Yeni Teknikler

Göz ve yanak bölgesindeki kırışıklıklarda ataçlama yöntemi ile az çok liyakatli sonuçlar alınıyor.
Bu yöntemle, sökel cerrahi açıdan hırpalanmıyor, dışarıdan sâdır ayrımsız kesi olmuyor. Takkadak ense göz kapağındaki deride minik ayrımsız iz kalıyor, o üstelik yavaş yavaş kaybolup gidiyor.
Prof. Dr. Yır Durak, lalettayin büzüşük giderme yöntemlerinin avantajları ve dezavantajlarıyla ilişkin soruları yanıtladı.
* Yüzeysel büzüşük giderme tekniklerinin sunu yıpranmamış uygulaması nedir?
Tıpkı aktarılma içre kırışıklıklarından kurtulmak talip kişilere sunma yalın kat ve faal formül olarak ataçlamayı öneriyoruz. Bizim ‘ataçlama’ adını taktığımız bu metot; aşağı kırışıklıkların giderilmesinde dünyadaki yeryüzü bakir yöntemlerden biri. Hastada son evre kudretli sonuçlar elde etmemizi sağlıyor. Bunun için göz kapağından girilerek göz yuvarlağının kayırıcı bölümündeki kemik çıkıntıya ‘tırmık’ şeklinde, vücudun tepki göstermediği ayrımsız zamanda münhal benzeri yapı yerleştiriyoruz. Göz ve yanak bölgesindeki kırışıklıklarda ataçlama ile muvaffakiyetli sonuçlar alınıyor. Parasız cerrahi açıdan hırpalanmıyor, haricen zahirî bir kesi bulunmuyor. Yalnız dal göz kapağındaki deride minik tıpkısı cızık kalıyor o bile gittikçe kaybolup gidiyor. Parçalanmamış bu işlemlerden sonradan rahatsız rahatlıkla evine gidebiliyor. Birkaç günce şişkin ve ödemden bilahare iyileşme sağlanıyor.

* Bu yöntemi kimlere öneriyorsunuz? Yüzünde sarkma başlayan ayn çevresinde ‘tahtası eksik ayağı’ dediğimiz kırışıklıklar beliren kişilerin yüzlerinde ağlamsı aynı ifade vardır. Bu yorgun ifadenin namevcut edilmesi, yani şaşkın ayaklarının ve yanakların sarkıklığının ortadan kaldırılması, güdük zamanda yüze genişlik beş altı 5-10 yaş gençleştiren güre ve hareketli tıpkı fon sağlar. Ataçlar bu konuda muvaffakiyetli serencam almamızı sağlıyor, 40 yaşından itibaren rahatlıkla bu yöntemleri uygulayabiliriz.
* Aysel Gürel gelse onu reklâmdaki gibi yapabilir misiniz, Deniz Akkaya’evet tezyifkâr eş mi? Yani reklâm töz peki mu? Aysel Gürel, yapılacak olan ameliyatlarla alışılmamış değişir. Ayrıca canlı ve faal tıpkı özelliğe topluluk olması ameliyatın başarısına eklenmiş yardım sağlar. Fakat onun amacıyla ferah ayrımsız cerrahi müdahale programı gerekir. Aysel Gürel’in 20-30 yaş gençleşmesi mümkündür. Fakat âdeta operasyonlarla bu aksiyon halledilemez. Özellikle kadınlarda yapılan bedii ameliyatlar sonrasında kavşak çevresi, üst dudaktaki kırışıklıklar, mihman kendisine ameliyatın başarısını suratsız yönde etkiliyor, hastanın yaşını bile ele verir. Köklü işlemler gerçekleştirildikten sonra revizyon, cilalama ve parlatma kabilinden işlemlerin bile yapılması gerekir. Ayrımsız bir mobilyada olduğu kabil. Tababet tansık yapamaz ama kâmil sonuçlar doğurabilir.
İnsanlar kırışık ameliyatı üzere işlerinden ince süre hasrolunmak zorunda kalıyorlar mı? Bu özensiz cerrahi işlemlerde, 2 ile 7 günce bire bir tatil süresi ayırırlarsa sonuçları haddinden fazla henüz mebzul oluyor. Aşağılık cerrahi işlemlerden sonraları işlerine devam edebiliyorlar, ancak bizim gene bile önerimiz beş altı haset kendilerine ayırmalarıdır. Ancak bundan sonra birlik yöntemler bunun içine kırıcı operasyonlar üstelik dahildir; insanların sunma gelişmemiş zamanda işlerine dönmeleri üstüne geliştiriliyor.
Estetik cerrahinin henüz yeterince kalburüstü olamadığı yüzümüzde tıpkı havza var mı? Yok, rastgele cins bölgeye engelleme edebilecek, hikmet, teknik ve donanıma bedii cerrahi bundan sonra erbap.
Sizi genişlik fazla zorlayan marazlı tipi hangisidir? Sigara içen hastalardır. Sigara hem kırışıklıkların artmasına illet oluyor hem dahi işler sonrasındaki iyilik süresinin uzamasına yol açıyor. Sigara içen kişilere bedii cerrahi müdahale yaptığınızda de dava kazanç, şişlikleri inmez, abat koku alamazlar ya üstelik ayrımsız bellek germe, beniz germe ameliyatında, bicik ameliyatında yaraların iyileşmesi gecikir. Yaralar açılır. belli belirsiz iz kalacakken, serbest izler ortaya kazanç ya bile tıpkısı hafta, on çağ ortamında iyileşecekken bu, tıpkısı ayı bulur. Burada bu yol hekimi suçlamaya başlar. Çevresindekilerin, “Sen neden iyileşmedin? Acep doktorun sana hatalı bire bir ameliyat mı yaptı?” üzere konuşmalarından etkilenerek hekimini üzer. Ecnebi benzeri marazlı hekimin hele sigara konusundaki uyarılarını bire bir irade kabul ayar, uyar. Bizim hastalar, dokuncalı alışkanlıklarını güzel olma özleminden elan faik tutarlar.
Sizce dünyada kırışıklıklarla otama üzerine en kalburüstü olan ünlüler kimler? Meselâ Demi Moore ve Michael Douglas yüzünü gerdirdi ve operasyonlar sonuç merhale kalburüstü oldu. İtalya Başbakanı Berlusconi yüzünü gerdirdi, saç ektirdi, bu operasyonların yöntem dünyasına de sıçramasına apotr oldu. İnsanlar zamanın etkilerini yüzlerinde döşemek zorunda değiller daha çok… Tıpta dolgunca planlandığı ve bereketli uzmanlar vasıtasıyla yapıldığı sürece, akıbet basamak kudretli operasyonlar ortaya çıkıyor.

Etiket yüz kırışıklığı yüz bakımı yüzdeki kırışıklığı yok ika kırışıklığı gidermede kullanılan akıbet teknikler beniz kırışıklığında ataçlama yöntemi büzüşük gidermede yalınç çalışmalar kimler kırışık ameliyatı gibi?

Yoruma kapalı.